Пророцтва Ванги на 2017 рік

Пророцтва Ванги на 2017 рік

Знання - це сила, а знання майбутнього - це безмежні можливості. Те, що всі прогнози Ванги, до 2016 року збулися, не секрет. Залишається тільки спостерігати за наступними пророцтвами. Людство в усі часи хотіло знати, що його чекає. Тому, навіть в наш час, високої освіти, більшість людей свято вірять в те, що нам говорять медіуми світу.

Росія в 2017 році

Уже зараз зрозуміло, що майбутній рік для нашої країни буде ще важче. Що і передбачала відома бабуся. Президент ще більш зміцнить свої позиції. Але ставлення з США і Європою ще не налагодяться. Кого цікавить початок 3-ої світової війни, то на цей рахунок прогнозів не було. Про теплом співпраці, між цими державами, звичайно, мова не йде, але і загострення пристрастей не намічається.

Найбільше дістанеться нижчим верств населення, яким залишається тільки перечекати цей складний період. Місцями видно, що Вангелія видає бажане за майбутнє, але якщо згадати, то більшість її слів людство вже відчуло на собі. Тому немає причин сумніватися в її майбутніх прогнозах.

2017 рік Ванга зазначила як рік кровожерливої боротьби за світову першість. Індія і Китай, так довго знаходяться в тіні, покажуть свої зуби світу, але з радістю налагодять військові відносини з Росією. Сама ж Росія, завдяки списку санкцій, налагодить гідне виробництво своїх продуктів харчування, як це і повинно було бути.

Зміни в природі

Бачення провидиці говорять про те, що в цьому році відбудеться величезна кількість землетрусів в районі Тайваню і прилеглих до нього країн. Льодовики Арктики почнуть танути ще швидше, і під водою опиниться величезна кількість суші. 2017 рік «знаменитий» великої епідемією в Африці, яка пошириться на країни, розташовані поруч. Мільйони людей стануть жертвами цього мутованого вірусу, який все таки буде зупинений в наступному році.Ультрафіолетові спалахи на Сонці все частіше будуть турбувати вчених в цій галузі. Рак шкіри стане одним з найпоширеніших ракових захворювань. Словом, провісниця не надто порадувала нас баченнями на рахунок природних катаклізмів.

Послання від Ванги людям

Не дарма болгарська старенька, пророкуючи ту чи іншу катастрофу, завжди говорила, що нещастя можна уникнути. Достатньо лише зменшити значення грошей в світі. Натякала, якщо людство не зупиниться, і не поміняє напрямок на протилежне, то це призведе до спустошення планети. Будь-яка боротьба за владу приведе планету до численних воєн. Нераціональне використання земних ресурсів, неминуче призведе до їх зникнення. Порушення цілісності рельєфу впливатиме на частоту землетрусів.

Цитата
Ванга звернула погляд на свої передбачення, не для того, щоб підготуватися до них, а для того щоб спробувати їх уникнути


Її передбачення на 2017 рік обіцяли Європі повна відсутність населення. Але, судячи з попередніх попереднім прогнозам, похибка становить близько 5 років. Саме через такий період, імовірно Європа спорожніє.

Передача про Вангу

Передача, яку показували на НТВ, затягнулася на 56 хвилин. У ній розказано, яким чином світ дізнався про відому провидиці. Про її перших і останніх припущеннях.Передача виконана в популярному стилі НТВ, цікаво і пізнавально. Місцями сильно прикрашено, але в цілому правдиво.
  • 24.07.2016
  • 467 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar