Пророцтва Ванги на 2017 рік

Пророцтва Ванги на 2017 рік

Напевно немає такої людини, яка б жодного разу не чула про болгарську провидицю Вангу. Жінка прославилася своїм дивовижним даром бачити майбутнє і передбачила тисячі подій по всьому світу, багато з яких вже збулися. Ще з часів Другої світової війни, ясновидиця розбурхує уми цілих народів, розповідаючи про подальшу долю сучасних імперій. У 1996 році ведунья померла, але після себе залишила масу пророкувань до 7079 року. Не оминула вона стороною і нинішні події і кожен з вас прямо зараз може дізнатися, що буде в 2017 році по прогнозам Ванги. В даний час, інтернет переповнений інформацією про видіннях віщунки. Різні кіностудії і канали зняли документальні фільми та серіали про те, що чекає Росію в найближчому майбутньому. Однією з кращих кінострічок є «Справжня Ванга», створена в 2014 році. Якщо вірити тому, що говорила Ванга, то світу уготована маса жахливих подій, велика частина з яких відбудеться з вини самого людства. Це масштабні війни із застосуванням ядерної та хімічної зброї, спалахи невідомих вірусів, техногенна та екологічна катастрофа, кінець світу, але вірити чи не вірити її пророцтвам - вирішувати тільки вам.

Пророцтва Ванги на 2017 рік. Мир чи війна?

2 017 рік, за словами екстрасенса, стане початком третьої світової війни, хоча старенька не раз згадувала цю подію раніше. Наприклад, військові дії мали статися ще в 2010-му, але пророкування так і не збулося. Через економічну кризи в різних країнах пройдуть масові невдоволення і заворушення, які потягнуть за собою збройні зіткнення.

Пророцтва Ванги на 2017 рік.

Мир чи війна? 2 017 рік, за словами екстрасенса, стане початком третьої світової війни, хоча старенька не раз згадувала цю подію раніше. Наприклад, військові дії мали статися ще в 2010-му, але пророкування так і не збулося. Через економічну кризи в різних країнах пройдуть масові невдоволення і заворушення, які потягнуть за собою збройні зіткнення.

Люди будуть голодувати, і боротьба за справедливість переросте в криваву бійку за їжу. Цей рік Ванга охарактеризувала кінцем світової стабільності. Прав вважатиметься той, хто сильніший і зуміє забрати все у свого ближнього. До влади будуть прагнути тільки для того, щоб відстояти особисті інтереси і заради наживи. Для Росії дослівно болгарка сказала: «Великий вождь російських людей створить потужну коаліцію, яка буде протистояти загрозам Заходу. Економіка в 2017 році стане стрімко розвиватися, що дозволить країні незабаром стати наддержавою ».

Що стосується релігії, то вона не залишиться осторонь від фанатичних ідей уряду через що проллється безневинна кров. Дослівно пророкування віщунки звучить так: «Десь пролитої крові буде небагато, але десь люди, подібно до звірів, будуть рвати один одного і вид крові не буде їм жахливий, а навпаки, сп'янить їх і буде штовхати їх на нові звірства, що не може не відбитися на майбутньому ».

Що чекає Росію в 2017 році

Все своє життя Ванга любила Росію, тому безліч пророцтв присвячені саме їй. Ця любов була небезпідставною. Дивовижна країна невимовної краси з хорошими людьми, які зберегли свої традиції і віру. У Другій світовій війні, Росія зіграла найважливішу роль у порятунку всього людства. У 1979 році, Вангелія сказала: «Немає сили, яка змогла б зломити Росію. Росія буде розвиватися, рости і міцніти. Всі розтане, немов лід, тільки одне залишиться незайманим - слава Володимира, слава Росії. Занадто багато чого принесено в жертву. Ніхто не зможе зупинити Росію. Всі змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу ». У 21 столітті, РФ стане потужним економічно і сильним духом державою випередивши США. Велика країна об'єднає в собі всіх слов'ян, а також створить потужний союз і Індією і Китаєм. Провидиця говорила: «Те що зробить Росія в 2017 році шокує весь світ», але що вона мала на увазі - невідомо. Поживемо побачимо. Протягом багатьох років, Ванга завжди виділяла Росію серед інших держав і пророкувала гарне майбутнє: «Скоро країна пробудиться від сну і зуміє повернутися до себе, після чого стане великою державою. Весь світ підкориться їй не шляхом завоювань, а добровільним визнанням зверхності Росії ».

Передбачення Ванги для України

Ясновидиця передбачила для України вкрай важкий рік. Цей період стане переломним, оскільки військові дії можуть призвести до початку третьої світової війни. Ця подія ввергнет Європу в убогість і голод. Велика ймовірність того, що відбудеться розкол і зміна релігії. Замість християнства прийде іслам. Виною всьому стане країна на Близькому Сході. Багато українців випробують справжню шокову терапію. Нова влада не призведе до суттєвих змін. Величезний вплив на уми українців нададуть засоби масової інформації, які спотворять справжні події. Але Ванга все-таки обнадіяла і гарною новиною: «Люди будуть жити добре, але на шляху до цього їм доведеться дуже довго страждати».

Помилкові прогнози Ванги

Безперечно, Ванга одна з найсильніших віщунки, яка впродовж багатьох років давала точні передбачення. Однак є кілька випадків, коли старенька була не права. З 2010 по 2014 рік - початок третьої світової війни із застосуванням ядерної та хімічної зброї. У 2011 році Північна півкуля покриється радіоактивними опадами, в результаті чого загине все живе. Через застосування хімічної зброї в 2014 році, велика частина населення страждатиме раком шкіри та іншими хворобами. До 2016 року Європа стане практично безлюдна (хоча тут ще є час). Звичайно не варто дуже серйозно ставитися до даних пророцтвам, але це не означає, що описане вище не відбудеться найближчим часом. Будемо сподіватися на позитивний результат подій і все хороше, що буде в 2017 році по прогнозам Ванги збудеться, а погане - стане черговими несправдженими баченнями бабусі.
  • 11.12.2015
  • 4925 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar