Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік

Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік

Одним з перших провісників був Мішель Нострадамус. Який народився і проживав в Європі, у Франції. Це були важкі для Європи часи. Захворювання і злочинність забирали десятки тисяч життів. В ту епоху правила людьми церква, трохи відрізняється від праведних церков нашого часу. Церква того часу керувала людьми за допомогою страху.

Вступ

Проходила вічна битва двох різних віросповідань. І те, що провісника не спали заживо, багато про що говорить. Його передбачення спиралися не на видіннях або снах, а суто на аналізі всієї історії людства. Він займався історичними спостереженнями, і вже грунтуючись на них, писав свої праці.

Переживши смерть дружини і дітей, він все ж залишив після себе близько 10 тисяч катренів. Катрени - це його чотиривірші з завершеним змістом, які стримали оповідання про майбутнє. Також він займався Астрологією, благо церква не забороняла вивчати зоряне небо. І грунтуючись на ній, він становив астрологічний альманах.

Причини успішності пророка

Завдяки тому, що книги, в той час, були єдиним джерелом інформації, відун зміг «піднятися». Від нестачі інформації, люди перечитували кілька разів все, що попадеться під руку. У них просто не було інших розваг.

Будь він на одне століття молодше, ми б не змогли прочитати жодного його передбачення. Йому доводилося вести мовлення у віршах, щоб правоохоронці того часу не запідозрили його реальної діяльності. Передбачати прямим текстом йому просто було не можна. Так як ворожіння на майбутнє, заборонено навіть в деяких справжніх віросповідання.

Одна половина людства вважає, що він був в несповна розуму, і все його послання - цілковита нісенітниця. Інша впевнена, що він великий провісник і геній. Світом розкидані безліч організацій, що займаються розшифровкою його віршів. Найскладніше розшифрувати з катенах коли і що станеться. Але, як багато хто знає, вже десятки його великих пророкувань знайшли місце в нашому житті.

Що підготувала нам майбутнє

Вже велика частина рукописів, які написав свого часу Мішель, розгадали і підтвердили. Його пророцтва, ще тоді, коли він дихав, збувалися на очах, завдяки їм, його помітило уряд того часу. При бажанні, можна простежити основні повороти історії за 400 років в його книгах.Терористична організація ІГЛ була передбачена ще до її виникнення. Велика частина пророцтв, так чи інакше стосується саме Сходу, де велася і ведеться запекла війна.
На жаль, про Росію, майбутні, точні події не описані. Так як ми знаємо, що пророцтва Мішеля більше засновані на тому, що історія повторюється, то 2017 рік описаний як найнебезпечніший з часу революції 1917 року.

Але те, що розшифровано точно, так це великі політичні зміни в Росії. Цілком ймовірно, що через 100 років, велике громадянське протистояння повториться. Є інформація про декілька великих пожежах, і про те, що Сибір потоне.

Пророцтва Нострадамуса для України

Не минає і дня, щоб ми не чули про Україну з джерел масової інформації. Подивимося, про що оповідають пророцтва щодо цієї, яка страждає останні кілька років, країни. У 2017 році в Україні будуть місцеві вибори. Саме це, а також падіння гривні, теж було передвіщено в рукописах. Спочатку було розшифровано і війни в Перській затоці, Югославії, на Україні. І після того, коли врегулювання цього конфлікту відбудеться, люди ще довгий час будуть вмирати від луни цієї війни. Порятунок народу в картоплі і салі.

Один з аргументів на користь відомого пророка то, що він заздалегідь знав дату своєї смерті. Це та дата, яку йому не довелося шифрувати в рукописах. Ось приклад деяких подій XV століття, які вже були трактовані раніше.
  • 30.07.2016
  • 357 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar