Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік

Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік

У сьогоднішніх непростих умовах, в яких виявилося все людство, більшість людей хочуть, нехай ненадовго, підняти завісу таємниці над своїм майбутнім, майбутнім своєї країни і навіть всього світу. Завдяки знанням про прийдешнє, можна підготуватися, якщо не фізично, то морально, до наближається завтрашнього дня. В даний час з'явилося багато людей, які називають себе екстрасенсами і ясновидцами, однак сліпо вірити кожному, звичайно, не варто. Філософ, провидець і пророк, Мішель Нострадамус, відомий всьому світу своїми точними прогнозами. Саме на його слова можна покластися зі стовідсотковою впевненістю, адже збулися пророцтва Нострадамуса без зайвих слів доводять правдивість його дару передвіщання. За своє життя він написав десять Центурій, які складаються з 942 віршів-катренів (в яких і заховані пророцтва на довгі роки), кілька вільних катренів, що не входять до складу жодного Центурия, також видатний вчений і пророк випускав щорічні астрологічні альманахи. Неоднозначні передбачення Нострадамуса на 2017 рік, великого астролога, досі трактуються і расшіфровуются, видаючи на-гора те чи інше предреченное, що відкриває перед світом заворожливу істину про майбутнє всього людства.

Знаменитий віщун

Всесвітньо відомий французький астролог, алхімік, фармацевт, лікар і пророк Мішель де Нострдам народився 14 грудня 1503 в Сен-Ремі-де-Прованс в єврейській родині. Батьки Мішеля були сефардами, переселившимися до Франції з Піренейського півострова внаслідок гонінь. Сімейство Ностра було вельми заможним, вони служили лікарями при дворах знатних людей. Вся сім'я прийняла хрещення в католицьку віру, проте в ті часи влада Франції насторожено ставилися до хрещеним євреям, підозрюючи їх у гріху невіри в Ісуса Христа. Через те й справа зчиняє гонінь, євреї змушені були жити в згуртованих громадах. Так пройшло дитинство майбутнього пророка.У віці 14-ти років, Мішель де Нострдам відправився в Авіньонський університет на навчання, де він вивчав граматику, логіку, риторику, геометрію, арифметику, астрологію і музику. Однак через рік йому довелося кинути заняття, так як в 1519 році вибухнула чума і юний Мішель вирішив стати лікарем. Він намагався знайти ліки від чуми, але не досяг успіху в цій нелегкій справі настільки швидко. У 1534 році Мішель де Нострдам отримав докторський ступінь. З тих пір прізвище доктора змінилася на «Nostradamus» на латинський манер. У 1537 році від чуми загинули дружина і діти Мішеля Нострадамуса. Через рік його починає «трясти» Інквізиція. До середини 50-х років XVI століття Нострадамус бореться з чумою у Франції. Незважаючи на тернистий і звивистий шлях на терені лікування, Нострадамус чимало зробив для боротьби з чумою. Вже в 1555 році вийшов у світ перший астрономічний альманах Нострадамуса і, майже відразу ж, він представив публіці найперше видання Центурій. 393 катрена таїли в собі таємну правду про майбутнє. Помер провісник в Салоні від подагри, яка мучила його кілька років. На мармуровій плиті покійного, висічена безсмертна напис:

«Тут спочивають кістки знаменитого Мішеля Нострадамуса, єдиного з усіх смертних, який виявився гідний закарбувати своїм майже божественним пером, завдяки впливу зірок, майбутні події всього світу».

Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік: чого чекати людству

Навколо пророцтв Нострадамуса, що стосуються конкретно 2017 року, існує безліч розбіжностей. Одні стверджують, що Нострадамус НЕ писав про наш час, і все це притягнуто «за вуха». Інші люто наполягають на тому, що існують катрени, що описують події саме наших днів і найближчого майбутнього. Як би там не було, кожна людина має право вирішувати - вірити йому провіщення великого астролога чи ні. У майбутньому все стане на свої місця і стане зрозуміла загальна картина.

За словами Нострадамуса, найближчим часом на світ повинен з'явитися якийсь виродок (потворний немовля). Це і буде знаменням настання темних днів для всього людства. Початок темряви прийде зі Сходу. Люди в тюрбанах розв'яжуть жорстоку війну. Нострадамус писав про військовий конфлікт двох арабських країн. Потечуть ріки крові. Інші держави не зможуть залишитися осторонь і також візьмуть участь у кровопролиттях. Згодом у смертельно сутичці схлиснуться два світи - християнський і мусульманський. У ході війни буде застосовано страшна зброя масового ураження. Зброя це буде хімічним. Внаслідок цього багато народів будуть масово переселятися на північ. Крім людської жорстокості і жаги крові, народ буде страждати і від природних катаклізмів. До початку 2017 пустяться на землю потоки води. Дощі будуть настільки сильними, що кілька місяців, без перерви, будуть затоплювати країни Європи. Італія, Чехія, Угорщина і Великобританія втратять частину своїх територій, - вони просто зникнуть під водою. Судячи з катренам Нострадамуса, континенти чи не повністю спорожніють, а колись процвітаючі міста перетворяться на руїни. І ще якийсь час Європа буде пустувати. Водойми у Франції будуть заражені або забруднені. На цьому грунті можливі бунти. Мішель Нострадамус передбачає масову евакуацію французів у місця, не надто постраждалі від тектонічних катаклізмів.

Що передбачив Нострадамус для Росії

На щастя, від всіх природних стихійних лих і військових перипетій найменше постраждає Росія. Крім того, за словами великого провісника, саме Росії випаде роль головного арбітра у вирішенні всіх глобальних проблем і врегулювань всіляких конфліктів світового рівня. З причини всіх бід природного характеру, а так само, враховуючи людський фактор, геополітична карта світу буде дещо перекроєна, а посада наддержави займе, як раз, Росія. Виступаючи миротворцем, Росія запобіжить глобальний переділ світу, що додасть державі серйозну політичну вагу, з урахуванням загальносвітової економічної кризи. Від цієї кризи сильно постраждають США, що може призвести до війни Росії з ослабленим Заходом. Не дуже райдужне майбутнє передрік нам великий провидець. Проте не варто занадто лякатися, адже це лише припущення експертів, згідно розгаданих катренів Нострадамуса.

  • 13.12.2015
  • 541 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar