Пророцтва Матрони Московської на 2017 рік

Пророцтва Матрони Московської на 2017 рік

Багато людей, що захоплюються езотерикою, вірять в пророцтва, які оприлюднила Матрона Московська. Уже минуло майже 70 років з її смерті, але її передбачення продовжують збуватися. А вірити їй почали зі справдженого бачення початку Жовтневої революції. Бачення в точності описувало події, що відбувалися під час збройного повстання 1917 року. Матрона народилася без очних яблук, швидше за все це і посприяло розвитку її дару.

Час Матрони Московської

Хоч провісниця і була позбавлена можливості бачити, вона не могла не зазнати всю тяжкість тієї епохи, в яку вона народилася і жила. На її частку припала і Громадянська війна і Вітчизняна. Відчула вона на собі і репресії. За життя їй багато доводилося ховатися і жити у різних людей.

Матрона одна з не багатьох, після своєї смерті, була удостоєна приєднання до лізі святих. Тіло її знаходиться в серебренной гробниці, будь-який бажаючий може відвідати її в монастирі. Цей монастир відвідують паломники з усього світу. Повагою до вещательніце перейнялася величезна кількість людей, але на жаль, більшість з них тільки після її смерті.

Пророцтва на рік 2017

Передсмертним пророкуванням Матрони було пророцтво про те, що 2017 рік стане роком загибелі великої кількості народу. Причинами цієї загибелі стануть голод, злидні і хвороби.

Цитата
Дата кінця світу - лютий 2017 роки (передбачала Матрона Московська)


Але, навряд чи варто мати на увазі цю фразу буквально. Скоріш за все вона мала на увазі початок нинішнього стану падіння моралі і буквального власного самогубства людства. І не можна не погодиться, що це і відбувається. Страшна наркоманія, алкоголізм, інфекційні хвороби, небачене падіння моралі у молоді. Неймовірна аморальність в засобах масової інформації. Все це і говорить про те, що ведення було вірним.

Це фрази з її пророцтв на 2017 рік. Що вони могли означати? Вона обіцяла забуття назавжди всьому живому. Але як це станеться, вона не попередила. Швидше за все захід людства відбудеться через хімічної або біологічної зброї. Але можливо, ми поплатимося за нераціональне використання ресурсів нашої планети.

Вона також попереджала про майбутню злиднях більшої частини населення планети. З цим не можна не погодиться. Різниця між багатими і бідними зросла до неймовірних розмірів. Часом доводиться працювати весь день, що цих грошей ледве вистачило на дворазове харчування. Ціни на продукти ростуть як гриби, а дохід населення залишається стабільно на одному місці. Економічна криза торкнулася кожної країни, кожного невеликого держав. І навіть відомі аналітики фінансів відмовляються прогнозувати ситуацію світову ситуацію.

Але передсмертним пророкуванням Матрони все ж були слова про кінець світу. Залишивши це жахливе пророцтво своїм нащадкам, вона пішла з життя з легкою душею.

Документальний фільм про пророцтва Матронушки

Всі бажаючі можу подивитися 14 хвилин змістовного відео про провидиці. Від народження, до самої смерті, вся вичерпна інформація про святу.Цей фільм транслювався по першому каналу 4-ри роки тому, від туди і був записаний.

 

 

 

  • 30.07.2016
  • 347 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar