Пророцтва для України на 2017 рік

Пророцтва для України на 2017 рік

З причини відбуваються в Україні, багатьох хвилює майбутнє цієї колись щасливою, прекрасній зеленій країні. На сьогоднішній день досить велика кількість людей довіряють скоріше не словами політологів або експертів, а конкретно екстрасенсів, які за своє життя, і навіть після неї, вже не раз доводили людству, що їх неймовірні здібності «заглянути в майбутнє» можуть внести ясність у найрізноманітніші ситуації. Так, пророцтва пішли в світ інший ясновидців продовжують здійснюватися і зараз, шокуючи весь світ в шок. Пророки-сучасники ж навіч переконуються в тому, що їх прогнози щодо майбутнього, зроблені п'ять, десять років тому, втілюються в життя з лякаючою точністю. Спробуємо розібратися у всіх прогнозах на 2017 рік для України.Прогнози Павла Глоби для України на 2017 рік

Відомий астролог, історик і науковець Павло Павлович Глоба народився в Москві в 1953 році. Хтось довіряє його словами і нарікає його Нострадамусом двадцять першого століття, а хтось з обережністю ставиться до пророкувань російського астролога, щодо України. Як би там не було, кілька років тому Глоба зробив астрологічний прогноз спеціально для України. У провіщенні своєму він говорить про те, що військові дії затягнуться, а економіка країни в цей період буде дуже страждати.

«У 2014-2020 роках проходитиме загальносвітова криза, Україну вона не мине. Буде падіння курсу гривні. Нестабільність повна. Голоду я не передбачаю - не треба нагнітати напруженість. Але впаде фондовий ринок, відбудеться іпотечна криза. Ще декілька років буде будівельний бум. Всі ціни роздуються до неймовірних розмірів, а потім ця фінансова піраміда завалиться. »

Крім того, Павло Глоба впевнений, що ситуація стабілізується років через десять, коли буде створений якийсь абсолютно новий блок країн, в який будуть входити лише православні держави.

«Створено Східно-Європейський Блок - Україна, Білорусь, Росія - не НАТО й не Євросоюз. Польщі, швидше за все, в ньому не буде, блок буде орієнтований на православ'я. І почнеться нормальне життя, але не зараз, на жаль ... »

А ось для Заходу у Глоби невтішні прогнози. За його словами, США повільно, але вірно рухається до занепаду. Повірити в це складно, але ж і в пророцтво щодо України мало хто вірив, а воно почало збуватися. Ще в 2009 році Павло Павлович передбачив розкол України на Західний регіон, Східний регіон і Крим. Два регіону (Східний і Крим) увійдуть до складу Росії, незважаючи на те, що досить тривалий час один з регіонів буде вважатися частиною України. Якщо вірити Глобі, то врегулювати конфліктну ситуацію на південному сході України під силу лише нікому лідеру, який зможе домовитися з ворогуючими сторонами, посадивши їх за стіл переговорів. При чому, швидше за все цей лідер буде схилятися до Росії як союзника для України, ніж до Євросоюзу. Хто ж буде виконувати цю важливу для майбутнього всієї країни роль, Глоба поки що не говорить.

Пророцтво ясновидиці Ванги для України на 2017 рік

Всесвітньовідома болгарська провидиця Вангелія Пандеева Гуштерова народилася в 1911 році в Струміце (Османська імперія). Ця жінка хоч і мала придбану внаслідок смерчу сліпоту, володіла приголомшливим не фізичні дотиком. Вона могла «бачити» як далеке минуле, так і «заглядати» на багато десятиліть вперед, перемотуючи події, і минулих днів, і майбутніх, як кіноплівку.Багато чого з пророкувань Ванги вже збулося і продовжує збуватися. З недавніх подій, які зачіпають і сьогоднішні дні, велика пророчиця передбачила світова економічна і політична криза.

«Багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль, всі народи торкнуться ... Люди будуть ходити без взуття і без одягу, жити без їжі, палива і світла ... »

А вивести країни з кризи, якщо вірити Ванге, зможуть лише «хороші чесні керівники», при цьому, зітхнувши, додавала: «А чи багато зараз чесних?». На рахунок прийдешнього для України, за словами ясновидиці, найближчим часом чогось хорошого очікувати не варто. Найближчі роки будуть вкрай важкими і лише незламний дух українського народу допоможе країні подолати всі нещастя, які сипляться на багатостраждальне держава як з рогу достатку.

«Все частіше будете ви зустрічати людей, які очі мають, та не бачать, вуха мають, та не чують. Брат проти брата піде, матері будуть кидати дітей своїх. Кожен буде шукати спосіб рятуватися поодинці ... »

Прогнози інших провісників, астрологів і парапсихологів для України на 2017 рік

Ясновидиця Віри Ліон, відома на весь світ своїми точними прогнозами, передрекла для України непростий час. За її словами, Україні доведеться зіткнутися з безліччю проблем, але родичі, своїх загиблих братів, сестер, дітей, подружжя і батьків, можуть бути впевнені - призвідники кривавої війни будуть знайдені і покарані за свої злодіяння. Але світле майбутнє настане не так скоро, як багато надіється.

Одеський екстрасенс і парапсихолог Сергій Шевцов-Ланг запевняє, що військові дії триватимуть аж до 2019 року, а виною тому Уран, який облаштувався в сузір'ї Овна і перебуває під заступництвом Марса. Весь цей союз знаходиться в стихії Вогню. Ця гримуча суміш призводить до війни, розрухи, кровопролітіям, жорстокості і всіляким конфліктів. Деякі екстрасенси впевнені, що закінчення війни на Донбасі можливо ще до початку 2017 року. Робити якісь висновки поки що рано, але вірити в краще, все ж, хочеться. Слід пам'ятати, що майбутнє залежить від нас з вами і сама людина грає важливу роль у написанні історії своєї країни. Давайте налаштовуватися на позитивну ноту і всіма силами сподіватися, що зовсім скоро настануть радісні, світлі часи для України і всього людства.
  • 13.12.2015
  • 3494 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar