Пророцтва 2016-2017 для України

Пророцтва 2016-2017 для України

Ось уже більше 2-х років до України спостерігається підвищений інтерес з боку всього світу. Повалення президента призвело до втрати Криму і великої частини держави. А на даний момент, і зовсім - йде війна. Як багато людей живуть надією, що цей кошмар скоро закінчиться. Ніхто і ніколи не міг навіть уявити, що такі події можуть відбуватися в Україні в 2016 році.

З чого все почалося?

Україні не пощастило опинитися в центрі політичного конфлікту. Прагнення бути ближче до Європи, але зі своєю східною культурою, не було зрозуміло всіма українцями. Багато під шумок розтягнули з держави те, що ще залишалося після колишнього СРСР. Багато просто втекли в сусідні країни, боячись за долю своїх майбутніх дітей.

Але що ж буде далі з Україною? Найкраще на це питання колись відповіли пророки і провісники. Тому що розібратися в цьому хаосі не під силу і Богу.

Те що обов'язково повинно відбутися

Для наступних подій, не обов'язково звертатися до пророків. Ми знаємо точно, що в Україні в 2017 році будуть проходити таки речі.

Точно збудеться

1. Обов'язково вибори
2. Настають гучні вбивства важливих осіб з державного або ділового світу
3. Наступні здешевлення національної валюти
4. Ще більш критичний зазор між доходами і зарплатами
5. Очікується народження нових революційних лідерів
6. Буде 8-я хвиля загальну мобілізацію
7. Послідує продовження зміни назв вулиць

У 2017 ще не чекайте

Можна багато гадати про те, що саме точно не відбудеться в цьому році, але хотілося б виділити найосновніші речі.

Точно не збудуться

1. Валюта Євро не замінить ще гривню
2. Вплив мільйонерів на становище в країні трохи послабиться, але все також буде диктувати свою політику
3. Сільське господарство все також буде міцно стояти на ногах
4. Краса українських дівчат все також буде залучати іноземців з усього світу
5. Злидні і бідно будуть тільки рости, як і особняки в престижних куточках країни

Думка провісників

Чи не кожен з астрологів і провидців став ризикувати своїм авторитетом і передбачати що-небудь для України. Але все ж можна розкопати деякі висловлювання найвідоміших пророків.

Павло Глоба в своїх прогнозах був найоб'єктивнішим. Та й за духом він ближче до українців, ніж всі інші провидці. І дійсно, вже більша половина його висловлювань знайшли своє місце в українській історії. Їм була пророкує українська війна, початок якої відбувся ще в 2014 році. А в 2017 році він бачить серйозне посилення впливу Росії на політичне становище в країні, що і призведе до конфлікту з Європою.

Ванга була іншої думки, з її записів саме в 2017 році почнеться Третя світова війна, в центрі якої і виявиться Україна. Про це свідчать численні бої на Донбасі, в яких вже бере участь бойова техніка з Росії та США. Розвиток світових подій найтрагічніші саме у Ванги
Свята Матрона Московська пророкувала криваві роки 2016-2017. Вона найбільше боялася, що православ'я в Україні похитнуть іноземні релігії, які спробують вторгнутися в Україну. Але Матрона жила багато років тому, і довіряти її думку найскладніше.

І тільки Мессінг на 2017 рік для України підготував заспокійливу інформацію про те, що Світовий Війни не буде. А проблеми українців пропадуть так само швидко, як і з'явилися. Тим більше, внутрішні українські конфлікти ніяк не вплинуть на формування нових, міжнародних.

А ось, що думає українка, яка живе на кордоні з Росією про майбутнє своєї країниМожна сподіватися на краще, якщо пам'ятати

Україна знаходиться в чудовому географічному положенні і має багату культуру з історією. Якщо розраховувати на свої сили, то можна пережити і цей надважкий для країни момент. 45 мільйонів можуть перестати прислухатися до інших держав і почати будувати власне багате майбутнє.

Кілька цікавих і серйозних аргументів до вищесказаного

1. Мати великого поета Т. Г. Шевченка - 1209 пам'ятників у всьому світі
2. Найпродуктивніший грунт на планеті - 24% чорнозему запасів всієї планети
3. Перше місце в світі по збору меду - Півтора кілограма на кожного громадянина
4. При цьому високий відсоток смертності - 700 000 чоловік в рік
5. Лідируюча країна в зародженні конституційного ладу - У 1710 році була прийнята 1-а конституція Орлика
6. Прийнято вважати Центральною Європою невелике містечко Рахів
  • 31.08.2016
  • 540 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar