Прогноз для Росії на 2017 рік: Інфляція, економіка, політика

Прогноз для Росії на 2017 рік: Інфляція, економіка, політика

У 2017 році економіку росії очікує, хоч і незначний, але підйом. Підвищення економічного рівня країни безпосередньо пов'язане з підвищенням цін на нафту. Це в свою чергу може призвести до зростання показників ВВП, а швидкість інфляції почне знижуватися. Але це лише оптимістичне розвиток подій.

Існує й інший варіант, який не виключає виникнення нових потрясінь економіки країни. До кризи призвели санкції, а також те, що країна погіршила свої політичні відносини з рядом розвинутих країн. В результаті цього, багато підприємців опинилися без дешевих ресурсів, а саме вони і сприяли розвитку і росту економіки. Багато компаній втратили доступні джерела рефінансування, а також відбулося збільшення боргового навантаження.

Нафтові магнати тимчасово призупинили свою діяльність, частина банків стали банкрутами. Нафтовий ринок обвалився. В результаті всього цього на валютному ринку відбулося погіршення ситуації. Соціальні стандарти, до яких країна йшла довгий час тепер стали під загрозою.

Інфляція призвела до різкого зниження рівня доходів. Але в 2017 році очікується, що відбудеться поліпшення зовнішніх чинників, які приведуть до повернення економіки в колишнє докризовий стан. Багато експертів вже влітку 2016 роки чекають скасування санкцій. На нафтовому ринку очікується поступова стабілізація ситуації. Зовнішній фонд очікує оптимізація, яка призведе до зниження Центробанком ключової ставки. Але, наприклад, закордонний фінансист вважає, що в 2017 році Росію чекає дефолт. Зараз же країна перебувати в стані політичної стабільності. І тільки її порушення зможе привести до різкого падіння економіки.
  • 26.05.2016
  • 207 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar