Привітання на Старий Новий рік 2017

Привітання на Старий Новий рік 2017

Буквально два тижні проходить з моменту святкування Нового року 2017, як настає момент святкування Старого Нового Року?! Так склалося з історичних часів, що Старий Новий Рік додатково святкується тільки в країнах СНД, який утворився внаслідок того, що розійшлися Юліанський і Григоріанський календарі. Саме завдяки цьому, ми і святкуємо Новий рік з 31 грудня на 1 січня, а також Старий Новий Рік - 14 січня.

Виходячи з назви ясно, що воно нерозривно пов'язане зі старовинним обчисленням років, за яким народ на Русі жив до 1918 року. Росія останньою з безлічі країн перейшла на стиль Григоріанського календаря, згідно з указом В.І. Леніна.

Привітання на Старий Новий рік 2017

Дуже багато людей надають великого значення святкування Старого Нового Року 2017, а вже тим більше, віруючі люди. Не кажучи вже про те, що люди, що дотримуються посту в честь Різдва Христового, тільки після святкування появи Ісуса, можуть дозволити собі погуляти на славу і «відірватися від душі». Якщо говорити про православну церкву, то в ній торжества відзначають за юліанським календарем, в якому сучасний Новий Рік (дата) припадає під час суворого посту.

Святкування Старого Нового Року припадає на 14 січня, при цьому обстановка вже спокійніша. Тим не менш, багато людей вітають один одного, а також відправляють поздоровлення зі Старим Новим роком 2017 і тим, кого вже вітали 1 січня та тим, кого не встигли, або не змогли з якихось обставин, привітати. У сучасному житті існують і сучасні правила, які в деякій мірі багатьом можуть спрощувати життя. Адже на сьогодні, коли в усьому світі дуже розвинені технології, абсолютно не потрібно як це було раніше, йти на пошту, вистоювати черги, щоб подзвонити комусь або відправити вітальний лист або телеграму, а після цього ще думати і гадати, чи встигли привітати вчасно, чи дійшло привітання ?! Хоча, в деякій мірі, це і було відчуття приємних передсвяткових клопотів.

Сьогодні існує безліч варіантів смс поздоровлень з Новим 2017 роком, на різний смак і колір. Тому абсолютно не потрібно хвилюватися, що хтось залишиться без уваги, через те, що привітання не встигло дійти вчасно. Дуже великий вибір віршів, цитат, прикольних штучок, а може і анекдотів - все це можна використовувати, щоб порадувати близьких і друзів. Адже погодьтеся, для того, щоб зібратися всім разом, за одним столом, абсолютно не важливо, яка кількість на календарі. Головне, щоб був привід. А Старий Новий Рік - це прекрасний привід зібратися і повеселитися в колі близьких і рідних, друзів або колег.

Довідка з історії

У Старому Новому Році є свої традиції і звичаї. Відповідно ще з Староруським календарем, на 14 січня святкували Васильєв день, причому відбувалося це у селян з особливим розмахом і веселощами. У цей період вироблялося задобрювання врожаю в майбутньому році. Один з особливих обрядів зберігся з тих часів і до нашої, сучасного життя. У Старий Новий Рік ходять по домівках, носять частування. У ті ще, минулі часи, як правило, роздавали пиріжки, свинячі відварені ніжки, різні солодощі, свиняче м'ясо і страви з нього.

«Свінятнік» - так звали Василя Великого, оскільки його вважали покровителем їжі з свиней.

Святкується чи Старий Новий Рік в Україні?

Незважаючи на старовина цього свята, з кожним роком його святкують все більша кількість українців.

Так, наприклад:

• Ще в 1998 - це було 50% українських громадян.
• 2000 - 57%
• 2003 - 62%
• 2015 - 96%

Дуже багато іноземців дивуються повторному святкування цього свята з періодичністю в 2 тижні. Адже насправді пояснити приїжджим, у чому колосальне відміну ніхто не може. Більшість людей стверджують, що вся справа в даті, хоча традиції і звичаї все ж відрізняються.

Напередодні Старого Нового Року з багатьма можуть відбуватися якісь дивні явища. Буває і таке, коли у людей роздвоєння особистості, можуть відкриватися нові риси в поведінці або характері, яких раніше не було. Пов'язано це може бути з тим, що скликаються предки, що святкували в минулі часи 14 січня Новий рік, а може через роздвоєння самого свята.
  • 02.08.2016
  • 297 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar