Прикраса офісу на Новий рік 2017

Прикраса офісу на Новий рік 2017

Новий рік - одне з небагатьох свят, що об'єднує людей усього світу. Властивий йому святковий дух, відчувається всюди - на вулиці, в магазинах, кафе, на роботі і вдома. І всюди йде підготовка до свята. Новорічний настрій присутній і в офісних приміщеннях - вікна ділових бізнес-центрів прикрашаються сніжинками, і по всіх кабінетах відчувається хвойний запах. Представляємо вашій увазі кілька порад з декорування офісу на Новий 2017 рік. Будемо сподіватися, що вони вам знадобляться.

Передноворічне прибирання

У багатьох країнах існує традиція викидати старі і непотрібні речі в кінці року. Вважається, чим більше викинеш речей, тим більше багатства принесе Новий рік. Це правило буде корисним і для співробітників офісів, де скупчується дуже багато непотрібного паперу і непотрібних речей. Приберіть свої робочі місця разом з колегами: викинете все непотрібне з ящиків столу, протріть столи і монітори, акуратно розкладіть все по місцях. Коли все буде прибрано, всім відразу стане легко і приємно знаходиться на роботі.

Декорування офісу до Нового 2017 році

Коли в офісах буде наведено лад, можна починати прикрашати їх до Нового року. Щоб привернути удачу і успіх в наступаючому році, на кожен стіл своїх колег поставте невеликі фігурки Вогняного Півня, під знаком якого пройде 2017 рік.

Роль новорічної ялинки відведіть кімнатним рослинам, красиво прикрасивши їх мішурою та іграшками. При цьому наряджайте їх відповідно до колірної гами приміщення. Відмінно підійдуть для новорічного декору повітряні і гелієві кулі. Вони можуть бути в формі Снігуроньки, Діда Мороза, сніжинки або Півня. При наявності часу і бажання, сплетіть віночки з гілочок ялини. Вони стануть чудовою прикрасою будь-якого офісу. Прикрасьте їх стрічками, шишками, цукерками, ялинковими іграшками.

Ялинка святкова в офіс до нас прийшла

Як правило, ялинку ставлять у вестибюлі при вході в офісну будівлю. А в офісних приміщеннях можна побачити штучні хвойні дерева - це менш витратно і клопітно. Але якщо ви зважитеся поставити живу ялинку, то вона не повинна заважати робочому процесу. Поставте дерево так, щоб воно не стояло на шляху у співробітників. Якщо кабінет невеликий, купите замість живого дерева, маленькі штучні ялинки. А щоб в приміщеннях витав дух свята, поставте в кабінетах вазочки з гілочками хвої.
  • 20.08.2016
  • 141 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar