Приколи на Новий рік 2017

Приколи на Новий рік 2017

Приколи на Новий рік 2017 повинні бути дійсно кумедними, адже 31 грудня - це завжди гарний настрій, розваги, жарти і веселощі. Причому чим більше всього цього, тим краще для всіх зустрічається свято. Щоб він вдався, до нього заздалегідь потрібно готуватися. У список приколів можна внести смішні привітання та побажання, конкурси, розіграші, передбачення, жартівливу лотерею. Взагалі, список можна продовжувати нескінченно, поки не закінчиться фантазія або саме святкування. Так як прийдешній рік - це рік Вогняного Півня, то і приколи 2017 року мають бути на відповідну тему.

Привітання і побажання

Подібні привітання можуть бути піднесені близьким і друзям як в прозі, так і в віршованій формі. Наприклад, для колег по роботі вони можуть виглядати наступним чином:

«Шановні колеги! Дружною командою ми працювали на наше загальне корпоративну справу, і зараз саме час відпочити, відсвяткувати Новий 2017 год! Ми цілий рік не висипалися, а якщо і висипалися, то вже не встигали поснідати. Цілий рік працювали щосили, а якщо і не докладали зусиль, значить, ми все ще спали. Цілий рік і кожен місяць з нетерпінням чекали заробітну плату, і в цей день ніхто з нас вже не міг спати. Ми дійсно заслужили свята! Нехай в Новому році ми отримаємо ще більше перемог над сном, а в нашому колективі пануватиме дружня і мирна атмосфера! ».

Шум і суєта в відділах наших
Чи не змовкають ніколи.
Свято ось уже йде,
А у нас великий обсяг робіт.
До свята залишилося
Зовсім трохи і чуть-чуть,
Тому, хлопці, закінчуємо Спини гнути!
І нехай щасливим буде рік,
Налягаємо на їжу, Вперед!

Новорічні конкурси

Організація конкурсів - відповідальна справа, адже вони повинні бути цікавими, веселими, захоплюючими. Розглянемо деякі з них:

«Крокодил», мабуть, найпоширеніша забава в будь-яке свято. Її суть знайома кожному: показати щось (це може бути предмет, людина, явище) без слів і звуків. Використовуються тільки міміка і жести. Грати можна, поділившись на команди, це колективний конкурс. Або змагатися в індивідуальному порядку.Наступний конкурс проводиться разом з дітьми: насипаємо солодощі в тарілку (цукерки, маленькі шоколадки) і ховаємо під шаром борошна. Ми залишаємо зовні тільки хвостики. Завдання - дістати цукерки, які не забруднилися, ну і, звичайно, робимо це без допомоги рук. Переможцем вважається той учасник, який дістане найбільше солодощів.

Ще один новорічний конкурс, який розвеселить компанію: заздалегідь приготовлений сніговий клубок (з вати, паперу, тканини) вручають учасникам, які стають в коло. Якщо беруть участь діти, то Дід Мороз читає считалочку, в той момент, коли він зупиниться, зупиняється передача грудки. Той конкурсант, у якого в руках він опинився, повинен виконати завдання: прочитати вірш, заспівати пісню або станцювати. Якщо ж конкурс проводиться серед дорослих, то завдання можуть бути змінені.

Конкурс, в якому не можна обійтися без мішка подарунків від Діда Мороза. Забава схожа з попередньою. Беруть участь люди стають в коло і під веселу музику передають один одному мішок з подарунками (або ще варіант: конкурсанти рухаються по колу навколо Діда Мороза), і, як тільки музика стихає, Дід Мороз вручає мішок того, хто зупинився навпроти нього. У заздалегідь приготовленому мішку дійсно лежать «подарунки»: одяг величезних розмірів, причому як верхня, так і нижня, як жіноча, так і чоловіча. Учасник, в чиїх руках виявився мішок, швидко одягається в шати і виконує завдання. Конкурс триває.

Простий конкурс: поділіть гостей на дві команди (брати участь можуть діти). Кожна команда повинна почергово співати пісні на новорічну тематику. Якщо пісні в учасників однієї команди закінчуються, отже, вона програла.

Новорічні розіграші

Новорічні приколи 2017 обов'язково повинні викликати тільки позитивні емоції: якщо на когось щось падає - це несподівано і ні в якому разі не боляче. Наприклад: в приміщенні, де буде проходити святкування, ставимо коробку без дна нагору меблів, яка вище середнього зросту (шафа, етажерка). Обмотуємо коробку яскравою святковою стрічкою, кріпимо бант, т. Е. Створюємо видимість подарункової коробки. Всередину кладемо конфетті, паперові сніжинки. Коли гість дізнається, що на шафі знаходиться саме його подарунок, він неодмінно туди попрямує ... Іншим залишається тільки чекати і веселитися. Є ще один розіграш, який розвеселить гостей, але вам потрібен спільник. Саме він ловить зручний момент за вечір святкування і зашиває на верхньому одязі декількох гостей по одному рукаву. У той момент, коли вони почнуть розходитися і прощатися, з'ясується, що сюрпризи та розіграші не закінчилися. Швидше за все, гості відчують себе ніяково, так як в цій ситуації, на їхню думку, будуть винні алкогольні напої.

Смішні передбачення

Пророцтва готуються заздалегідь, їх можна написати на папері і скласти в миску, звідки учасники будуть папірці діставати, або вкласти в ялинкові іграшки і повісити на ялинку. Хочете «повозитися»? Запечіть папірці в китайському печиво або в торті. Як варіант: передбачення можна покласти в пляшки і заховати в приміщенні (в квартирі або офісі). Також можна передбачення покласти в повітряні кульки і надути їх. А вже як гості будуть діставати звідти свої пророцтва - це ваші ідеї! Вони можуть просто їх лопати за допомогою попередньо підготовлених голок або влаштувати конкурс: лопнути кульку без допомоги рук. Якщо при написанні жартівливих передбачень ви будете виходити з характеру і звичок запрошених, не забудьте зробити так, щоб потрібне передбачення дісталося потрібній людині. Такий прогноз в Новорічну ніч обов'язково запам'ятається надовго.

Безпрограшна новорічна лотерея

Захід відмінно впишеться як в ваш список приколів до Нового року 2017, так і в саме святкування. Головне, підготуватися до лотереї заздалегідь. Підготовка включає в себе:

написання сценарію проведення заходу;
розробку новорічного дизайну лотерейних квитків;
вибір таких призів, щоб нікому не було образливо

Сценарії мають різні варіанти: рими, слогани, під які будуть урочисто вручатимуться призи. Вони можуть бути адресовані як кожному учаснику окремо, так і ставитися безпосередньо до призів. Головне, придумати їх стільки, щоб вистачило на кожного гостя (колегу). Такі рими придумайте самостійно, налаштувавшись на позитивну хвилю. Дизайн квитків повинен бути новорічним, тому прикрасити їх можна, намалювавши новорічну атрибутику або символ майбутнього року - Вогненного Півня. Вибір призів залежить від бюджету заходу. Це може бути щось дрібне (цукерки, канцелярія і т. Д.) Або речі серйозніше. Призи повинні бути з однієї цінової категорії, щоб у гостей залишилися тільки позитивні спогади, і не було образ.

Проведення лотереї

Подібні заходи краще проводити в середині або під кінець святкування, коли люди вже випили алкоголь, але продовжують тверезо мислити і адекватно сприймати жарти. Не забуваємо про музичний супровід, яке здатне загострити атмосферу ще більше, тому заздалегідь домовляємося з ді-джеєм (або відповідальним за музику) про допомогу в проведенні лотереї .

Підготуйте спеціальну ємність (миску, чашку, капелюх), звідки будуть діставатися лотерейні квитки. Ретельно перемішавши все номерки, діставайте їх з невеликою паузою, назвавши заздалегідь призи - це змусить хвилюватися учасників. Вручення проходить на вищому рівні для кожного переможця: відповідна музика, оплески, фанфари. Такий супровід отримання призу може приємно збентежити деяких гостей. Море позитиву і гарний настрій всім забезпечено. Запропоновані ідеї неодмінно зроблять свято незабутнім і цікавим. Залучайте всіх учасників і стежте, щоб вони залишалися не тільки при призах, але і з хорошим настроєм!
  • 05.07.2016
  • 2064 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar