Подарунок керівнику на Новий рік 2017

Подарунок керівнику на Новий рік 2017

Керівник, він же начальник або просто шеф - людина, до якого можна ставитися зовсім по-різному. Його можна поважати, його можна боятися, з ним можна перебувати в дружніх або навіть довірчі стосунки.

Однак в будь-якому випадку рано чи пізно перед будь-яким колективом виникає проблема, який новорічний подарунок начальнику піднести. І тут вже не може йти мови про якісь суб'єктивних думках окремих людей. Адже як би підлеглі не ставилися до свого керівника, але якщо вони продовжують працювати під його керівництвом, значить, він - гідна людина.

Яким повинен бути новорічний подарунок керівнику

В першу чергу новорічний подарунок обов'язково повинен відображати статус людини, якій він призначений. Але навіть якщо керівник є такий собі «простий», то йому все одно не слід підносити дешеві презенти. Адже такі подарунки не тільки образять начальника, але і змусять його задуматися про лояльність своїх підлеглих. А подібні роздуми, як показує практика, можуть в результаті привести до досить помітних кадрових перестановок.

У другу чергу подарунок для шефа повинен відповідати його особистим уподобанням. Наприклад, якщо керівник курить, то подарунковий набір сигар, кальян, декорований напівдорогоцінним камінням або запальничка, виконана з дорогих матеріалів, його точно приємно здивують. Однак тут є невеликий виняток: якщо колектив зовсім недавно почав працювати зі своїм шефом, то підлеглим розумніше не експериментувати, а купувати універсальні презенти.

І в третю чергу подарунок керівникові на Новий рік 2017 може бути яскравим, марним і жартівливим. Однак в даному випадку все-таки не варто забувати про субординацію, і варто дуже акуратно балансувати між гумором і особистою образою.

Який подарунок шефу на Новий рік 2017 точно не варто дарувати

Особисті речі

Сюди відносяться всі предмети одягу, приладдя для гоління, різні косметичні засоби і так далі. Виняток становлять запонки або затискачі для краватки, виконані з дорогоцінних матеріалів.

Автомобільні аксесуари

Тут все просто: чим вищий ранг керівника, тим менше шансів, що він особисто пилососить свій автомобіль і чистить свої сидіння. У зв'язку з цим, набір інструментів для машини або нові чохли навряд чи справлять враження на начальника.

Презенти з категорії «18+»

Навіть якщо колектив складається з кількох людей, які знають свого шефа мало не «з пелюшок», вони все одно не повинні дозволяти собі піддавати авторитет керівника сумніву. З цієї причини новорічні подарунки керівнику з категорії «18+» знаходяться під забороною, правда, за винятком того випадку, коли сам начальник хоче отримати подібний презент.

Що подарувати начальнику на Новий 2017 рік

Стильні канцелярське приладдя або письмові набори

Наприклад, пір'яна ручка від відомого виробника або настільний письмовий набір, виконаний з мармуру або малахіту, підкреслить статус начальника і його смак. У зв'язку з цим подібний подарунок не просто сподобається, але і точно стане в нагоді керівнику.

Дорогі аксесуари

Сюди відносяться шкіряні портфелі, наручний годинник, затискачі для грошей і сонцезахисні окуляри від відомих брендів. Правда, варто згадати про те, що годинник в подарунок підносити все-таки не прийнято. Однак якщо керівник як би «купить» презент за чисто символічну плату, то проблем точно не буде.

Предмети, покликані прикрасити інтер'єр

Якщо кабінет керівника являє собою не просто «куточок», де начальник займається своєю роботою, то підлеглі цілком можуть придбати в якості подарунка річ, яка доповнить інтер'єр такого кабінету. Наприклад, колектив може подарувати шефу оригінал якої-небудь картини, дизайнерські настінні годинники або навіть портрет самого керівника, написаний на полотні.

Сучасний гаджет

Що подарувати чоловікові на Новий рік, щоб він був щасливий? Зрозуміло, одне з сучасних технічних пристосувань, яке можна використовувати як на роботі, так і відпочинку. Правда, перед покупкою слід переконатися, що саме такі «іграшки» у керівника ще немає, і що він її дійсно потребує, щоб уникнути виникнення конфузних ситуацій.

Речі, відповідні хобі начальника

Сюди відносяться рідкісні книги, шахи ручної роботи, аксесуари для мисливців, набори для рибалок і так далі.

Предмети з гумором

Наприклад, це може бути ручка зі зникаючим чорнилом або жартівлива печатка, якою начальник відзначатиме звіти, що відправляються їм на переробку.

Сертифікат або абонемент

Варто відзначити, що подарунковий сертифікат або абонемент, наприклад, в спортзал не є найкращим подарунком. Однак в тому випадку, якщо начальник, припустимо, фанатіє від спорту, то він точно зрадіє подібного презенту. Правда, підлеглі повинні розуміти, що якщо вони все-таки набувають абонемент абикуди, то він точно повинен включати в себе всі можливі послуги, які надає конкретна організація.

Ну і, звичайно, найкращим подарунком для будь-якого начальника стане річний звіт, в якому будуть фігурувати тільки цифри прибутку.

Як стає зрозумілим, подарунок керівникові на Новий рік 2017 може бути практично будь-яким. Головне, щоб при його виборі підлеглі не забували про особу свого начальника і про почуття такту. І тоді новорічний презент принесе позитивні емоції не тільки шефу, але і тим, хто його підніс.
  • 31.08.2016
  • 290 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar