Плани тарифні київстар в 2017 році. Найдешевші тарифи

Плани тарифні київстар в 2017 році. Найдешевші тарифи

Тарифні плани київстар в 2017 році

Більше 25 мільйонів абонентів складають клієнтську базу українського оператора Київстар. Компанія належить транснаціональному холдингу VimpelCom Ltd і створювалася спеціально для роботи на українському ринку.

В умовах наростання світової фінансової кризи телекомунікаційна компанія «Київстар» прагне підтримувати найдешевші тарифи. Багато в чому цьому сприяє наявність власної оптоволоконної мережі, яка тягнеться більш ніж на 50 тис. Км.

На Україні працюють 3 найбільших мобільних оператори:

Київстар.
Мобільний оператор надає численні послуги стільникового зв'язку з 1997 року, понад 70% абонентів Київстару активно користуються послугами тарифних планів і задоволені їх якістю.

МТС Україна.
База користувачів мобільного зв'язку «МТС Україна» активно росте і вже перевалила за 20 мільйонів. Російський оператор МТС вийшов на український телекомунікаційний ринок в 2003 році, викупивши стільникову компанію UMC.

Лайф.
Понад 8.5 млн абонентів налічується у оператора, поміняв з 2016 року свою назву. Тепер компанія, повністю контрольована міжнародним холдингом Turkcell, називається lifecell.

Однак беззаперечним лідером українського телекомунікаційного ринку є стільникова компанія «Київстар» з часткою понад 40%.

Київстар - мобільна мережа №1 в УкраїніЗ року в рік оператору Київстар вдається утримувати першість на досить конкурентному ринку стільникового зв'язку України, а також пропонувати своїм абонентам найдешевші тарифи. Як йому це вдається:

- Безперервне адресне удосконалення якості зв'язку.
Технічні аналітики Київстар постійно шукають можливості оптимізації параметрів мереж, модернізації техніки на вузьких ділянках системи, перехід на обладнання для підтримки мереж 3G.

- За даними компанії в результаті проведеної модернізації трафік на ряді напрямків виріс більш ніж на 300%.
Зростаюча площа покриття нової мережі 3G.

- На поточний момент для близько 35% жителів країни доступна мережа нового покоління від Київстар, яка успішно діє в більш ніж 500 населених пунктах України.

Впровадження нових послуг для зручності абонентів.
Найпопулярнішими серед користувачів є «Доставка sim-карти кур'єром» і «Зміна номера на довільний».
Крім того, за даними досліджень ринку мобільного зв'язку компанія Київстар пропонує найдешевші тарифи.

Тарифні плани київстар в 2017 році

Київстар пропонує безліч гнучких тарифних планів, умови яких максимально комфортно підігнані для кожного з регіонів країни. З розвитком мереж передачі мобільних даних останнього покоління компанія оперативно переглядає в сторону збільшення входить в ліміт тарифів трафік.

За оцінками експертів, в 2017 році продовжиться зниження тарифів роумінгу по ряду напрямків країн СНД.
На думку аналітиків ринку, тарифні плани київстар в 2017 році не зазнають серйозних змін, так як 2016 році компанія закінчила перегляд цін на послуги в бік збільшення через сильний зростання інфляції.

Відмінними рисами тарифної політики стільникового оператора є:

- Відсутність пакетних пропозицій без абонентської плати.
Натомість Київстар пропонує безлімітні дзвінки в рамках своєї мережі.

- Розподіл тарифних планів на 2 види - контрактні і з передоплатою.
Контрактні тарифи передбачають щоденне зняття абонентської плати.
значна різниця у вартості послуг в залежності від регіону країни.
Тарифні плани включають 4 основні групи тарифів.

Перша група тарифів призначена головним чином для розмов:

«Для дзвінків».
Тарифний план з найнижчим щомісячним внеском, за 15-35 гривень в місяць в залежності від регіону країни абонент отримує безкоштовний зв'язок всередині мережі та 50 Мб інтернет -трафік.

Так, в Харкові чи Одесі щомісячна плата за «Київстар дзвінки» складе всього 15 гривень, в Києві ж доведеться заплатити 35 гривень. Вартість хвилини з'єднання з абонентами інших операторів обійдеться в 0.6 гривні.

«Для дзвінків на всі мережі».
Розширена опція першого тарифу, так як в пакет з абонентською платою 20 -50 гривень входить 60 хвилин розмов з користувачами мереж інших стільникових операторів.

Друга група тарифів підійде для любителів не тільки розмовляти по телефону, але і активних користувачів мобільного інтернету:

«Для смартфона».
За щомісячну плату в 25 -55 гривень в залежності від регіону абоненти отримують 500 Мб трафіку.

«Для смартфона +».
Щомісячна плата складе вже 40 -95 гривень, але оператор надасть 1500 Мб трафіку і 60 хвилин дзвінків на інші мережі.

Третя група тарифів включає максимум можливостей:

«Для смартфона + все включено».
Абонентська плата складе 40 -95 гривень, в пакет буде входити 60 хвилин розмов з користувачами інших мобільних мереж і 1500 Мб інтернету.

«Для смартфона + все включено екстра» ціною 120 -150 гривень дозволить використовувати 200 хвилин на дзвінки в інші мережі і 2500 Мб інтернет-трафіку.

До четвертої групи тарифів відноситься «Контракт»: вартість і набір послуг буде аналогічним тарифами третьої групи, але на контрактній основі - тобто з щоденним списанням абонентської плати.
  • 20.05.2016
  • 10544 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar