Плакати на Новий рік 2017: малюємо своїми руками

Плакати на Новий рік 2017: малюємо своїми руками

Новий рік - це час, коли і дорослі, і діти вірять в диво, в справжню казку. Не дарма ж кожен в цей день намагається згадати найзаповітніші свої бажання. І вони ж насправді збуваються.

Новорічні плакати 2017

2017 рік - рік Вогняного Півня і кожному, хто його зустріне щасливим і радісним він принесе щастя. При цьому не варто забувати піднімати настрій всім навколо. А створення новорічної атмосфери в квартирі лише сприятиме цьому. Тому буде непогано її прикрасити, приготувати святкові барвисті плакати і розвішані їх по стінах. Ще кращим заняттям стане самостійне виготовлення плакатів. У цьому можна сміливо задіяти навіть дітей. Нічого вигадувати в цьому процесі не потрібно. Досить включити свою фантазію і написати різні веселі написи, зробити новорічні малюнки. Підійде півник з різнокольоровими пір'ям, або всім відомі новорічні персонажі - Дід Мороз, Снігуронька, Сніговик.

Якщо роздрукувати героїв на форматі А3, то ваші діти зможуть розфарбовувати його як справжню велику розмальовку. Також можна намалювати будиночки, які закутані снігом, і прикрасити їх сніжинками. Крім того, всі гості зможуть залишити на такому плакаті свої побажання.
  • 18.05.2016
  • 754 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar