Передбачення на 2017 рік

Передбачення на 2017 рік

Пророцтва Матрони Московської на 2017 рік цікавлять багатьох людей. Словам провісниці довіряють, так як більшість її пророцтв виявилися правдивими. Саме вона передбачила революцію 1917 року. У її прогнозі були слова про те, що в цей час люди стануть ділити землю, жертвами виявляться прості громадяни країни. Пророцтво в точності збулося.

Життя Матрони

Матрона жила в страшний період. Вона застала і жахи революції 1917 року, і вбивство царської сім'ї, і Велику Вітчизняну війну. Багато складнощів впало на провісниці після війни. На Матрону почалися переслідування. Вона поневірялася по своїм друзям і знайомим. Після її смерті люди згадали та вшанували великий дар Матроні. На даний момент провісниця зарахована до лику святих. Її мощі знаходяться в Покровському жіночому монастирі. Сюди приїжджають паломники з усіх країн за розрадою і зціленням. Про Росію, незважаючи на всі гоніння, які довелося випробувати Матроні, віщунка завжди говорила з великою пошаною. Вона вважала нашу країну самої великої з усіх держав.

Пророцтва на 2017 рік

Останнє пророкування Матрони Московської було досить страшним. Віщунка передбачила ті страшні речі, які вже починаються в Росії. Матрона говорила про те, що з кожним роком життя людей буде ставати все гірше. Почнеться голод і злидні. Що передбачила Свята Матрона на 2017 рік? Передбачення містить інформацію про те, що більша частина людей загине в цей час. Однак причина тому - не війна.

Варто зауважити, передбачення Матрони завжди відрізнялися метафоричністю. Тобто, віщунка могла не мати на увазі фактичний кінець світу. Цілком можливо, Матрона увазі під цими словами зникнення людської моралі, світла. Предсказательница натякала на те, що люди вбивають самі себе. Для цього не потрібно навіть війни. Чи збуваються її передбачення? Так. З'являються все нові, раніше небачені, невиліковні захворювання. Страшні хвороби - тепер бич молоді. Алкоголізм і наркоманія буквально спалюють людей. Із засобів масової інформації іде мораль.

Розглянемо дослівно два її передбачення:
Увечері все на землі мертві лежати будете; Вранці все піде під землю.

Що вона мала на увазі? Свята Матрона говорила про настання сутінків для всього живого. Однак інтерпретувати ці слова можна по-різному. Деякі аналітики кажуть у можливості появи найсильнішого біологічної зброї або ядерного вибуху з уповільненим ефектом. Також Матрона могла мати на увазі те, що людство нерозумно користується природними ресурсами і, рано чи пізно, людей може наздогнати кара за це. Вона також говорила про наступаючу бідності для більшості людей. Збувається це пророцтвом? Так. Розрив між бідними і багатими все збільшується. Ціни ростуть, а зарплати не стають більше. Весь світ переживає хвилі хворобливих фінансових криз, результат яких не можуть передбачити навіть бувалі аналітики.

Слова про кінець світу стали останнім пророкуванням Святої Матрони. Вона залишила це страшне зауваження своїм нащадкам незадовго до своєї смерті. Матрона виконала свою місію і пішла на той світ з чистою душею. Тепер доля людства в його руках.

Для чого Матрона зробила прогноз?

Великий сенс передбачення Матрони був у тому, що кінець світу, за її словами, є справою самих людей. А з цієї причини саме людство може поміркувати про свою долю перед обривом, і зробити вибір між життям і своїм винищенням. Перерахуємо ще раз ті передбачення, які зробила Свята Матрона: Убогість і голод більшої частини людства; Загибель більшої частини людства. Відповідальність за ці страшні кари лежить на самих людях, а тому їх цілком можна уникнути. До виконання передбачення залишається рік, і за цей час душі людські ще можуть стати чистішим і добрішим.
  • 10.12.2015
  • 252 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar