Опалювальний сезон 2017 в Україні: коли початок, тарифи, ціни

Опалювальний сезон 2017 в Україні: коли початок, тарифи, ціни

Опалювальний сезон в Україні 2017

Для жителів України опалювальний сезон 2017 року стане один з найскладніших. Адже відбулося підвищення цін на газ, тепло і гарячу воду. Про закупівлю газу в даний час нічого не відомо. Та й його ціна сильно залежить тепер від імпортного палива. І більш того рішення про початок опалювального сезону тепер будуть приймати місцеві органи самоврядування.

З квітня 2017 року пільгові газові ціни будуть підняті до 75% ціни імпортної закупівлі. Тарифікація все ж збережеться за старими цінами. Тепер споживання газу буде відбуватися відповідно за кількома тарифами. Причому залежати вони будуть безпосередньо від обсягу споживання газу. Так як економічна ситуація в країні складається не найкращим чином, то і очікуване зниження цін на газ не відбудеться. При цьому боргів у населення по газу вже предостатньо і складають вони 8,1 млрд гривень. А з урахуванням підвищення цін їх кількість буде лише зростати. Тепер газові тарифи будуть складатися з двох частин - абонентської плати за доступ до газових потужностей і платежів за паливо, яке споживається.

На гарячу воду і тепло підвищення тарифів не передбачається. Але подібна ймовірність все ж не виключається. При цьому неважливо чи проведене індивідуальне опалення власниками квартири чи ні, плата в будь-якому випадку складе 15% від сум, які нараховуються за теплопостачання. Також платіж буде прямо залежати від вуличних температур. Адже чим холодніше на вулиці, тим більше газу потрібно для того, щоб підтримувати тепло всередині приміщень. Багато жителів України останнім часом стали турбуватися про те, газ якої якості до них поставляється. Але газовики встигли їх вже заспокоїти тим, що він відповідає всім необхідним нормам.
  • 17.05.2016
  • 996 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar