Новорічний стіл у 2017 році

Новорічний стіл у 2017 році

Як яскраво і оригінально прикрасити новорічний стіл у 2017 році? Корисно знати

Новий Рік - один з довгоочікуваних, яскравих свят, його чекають з особливим задоволенням не тільки діти, але і дорослі, і з його приходом хочеться створити в будинку атмосферу затишку і комфорту. Звичайно ж, новорічний стіл хочеться прикрасити незвичайним чином, він, як правило, і є головним винуватцем свята і торжества, він здатний зібрати поруч всіх гостей.

За святковим новорічним столом збираються не тільки домочадці, але можливо, і друзі, гості, тому все повинно бути зроблено на високому рівні.

Що необхідно знати в приготуванні столу? Якими відтінками користуватися?

Як відомо 2017 рік асоціюється з Червоним Вогняним Півнем, а це означає, що відповідна колірна гамма вітається. Завжди можна використовувати червону скатертину, серветки повинні володіти таким же, кольором, не забувайте про присутність на столі фігурок Діда Мороза, адже це додасть йому особливого шику.

Але при бажанні можна накрити стіл білою скатертиною, так як тут немає ніяких обмежень, все залежить від особистих переваг. Якщо все ж, вами буде обрана біла скатертина, то найкраще використовувати і червоний колір в їжі, наприклад, червону рибу в салатах, помідори і т.д.

Чим прикрасити святковий стіл?

Замість скатертини завжди можна скористатися штучним снігом, їм потрібно посипати поверхню столу. Також не можна забути про кокосовій стружці, яку також часто використовують тоді, коли хочеться замінити скатертину на щось незвичайне і прекрасне.

Звичайно, на святковому столі повинні знаходитися і мініатюрні фігурки головна гостя цього яскравого свята - червоного півня.

Увага: Не забувайте, що при оформленні святкового столу, потрібно вкласти в цей процес душу і любов, тоді можна насолодитися не тільки теплою, але і радісною зустріччю свята, отримати незабутні емоції, море яскравих вражень.

Починаючи оформляти новорічний святковий стіл, намагайтеся робити акцент виключно на центральній його частині, і все буде зроблено грамотно і правильно.

Також потрібно і правильно вибрати місце, куди можна буде поставити стіл, найкраще розташувати стіл під люстрою, яка буде оформлена гідним каскадом у вигляді ялинкових куль.

Висновок

Так можна втілити в життя свої задумки та ідеї, прикрашаючи святковий стіл незвичайним чином, роблячи його розкішним і привабливим, а інтер'єр приміщення затишним, комфортним і яскравим, як ви і хочете.
  • 15.07.2016
  • 627 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar