Новорічний макіяж 2017

Новорічний макіяж 2017

В найголовніше свято в році кожної дівчині хочеться виглядати по-особливому. Це стосується всього: святкового вбрання, зачіски, манікюру, і, звичайно, макіяжу. Новорічний макіяж 2017 повинен бути показником смаку і стилю. Новий рік 2017 стане відмінним приводом продемонструвати ці навички будь-якої дівчини. Але не кожна з них може відчути ту грань, коли макіяж може стати вульгарністю і вийти за рамки привабливості. Тому при нанесенні святкового макіяжу варто бути максимально стриманою і обережною.

Варто ознайомитися з тим, як зробити гарний макіяж на Новий рік для очей і не переборщити з цим.

Головні особливості святкового макіяжу.

Новий рік - це свято, яке запросто може вплинути на події майбутнього року. Тому саме час зробити свій макіяж особливим і відмінним від звичного. Як і Новий рік, він повинен нести диво. Варто приділити особливу увагу і східному знаку року - Півневі. Півень любить все яскраве і блискуче, тому це можна використовувати в Новому році 2017. Своїм макіяжем можна задобрити Півня і залучити в 2017 році багатство і успіх.Вибір способу.

Для початку варто визначитися з святковим образом. Він повинен поєднуватися з основним вбранням, зачіскою, манікюром і навіть парфумами. Є одне основне правило - виділяти варто тільки щось одне. Це можуть бути очі або губи. Тому варто заздалегідь про це подумати. При виборі можна врахувати і своє особисте життя. Наприклад, якщо дівчина не має другої половинки, то акцент варто робити на губи. Якщо виділяти очі, то тут мова піде про душу людини.Після цього варто визначитися з основним відтінком макіяжу. Він повинен поєднуватися не тільки з святковим вбранням та манікюром, але і з кольором очей і тоном шкіри обличчя. Щоб створити ідеальний образ до Нового року, потрібно продумати кожну дрібницю. Ще краще буде, якщо потренуватися перед святом і приміряти на себе кілька варіантів макіяжу.Підбираємо косметику.

Перед вибором косметики варто дотримуватися кількох нескладних правил:

1. Вся косметика повинна бути, в першу чергу, якісною і перевіреною на собі не один раз.

2. Святкування Нового року 2017 не обійдеться кількома годинами, тому косметика під час такого торжества не повинна поплисти або розпливатися.

3. Рекомендується підібрати всю косметику від одного виробника. Така, на перший погляд, незначна дрібниця допоможе зберегти здоров'я шкіри обличчя і очей. Адже далеко не кожен виробник прагне до того, щоб його продукт поєднувався з продуктами іншої марки.

4. На такому великому святі не варто користуватися косметикою, якою раніше не користувалися. Така дія спричинить чималий ризик.
  • 26.10.2016
  • 364 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar