Новорічні прикмети на Новий рік 2017

Новорічні прикмети на Новий рік 2017

Чудове свято Новий рік з своєю появою був оповитий атмосферною таємничистю. З настанням нового світлого періоду всі проблеми минулого року відходять у минуле. У новорічну ніч можна спати і добре поїсти. Так як тут заснути, коли проводяться такі грандіозні святкування! Так уже влаштована людина, що йому завжди хочеться побачити щось незвичайне.
Не дивно, що багато хто вірить в Новорічні прикмети на Новий рік і намагаються їх дотримуватися. Повір'я складалися століттями ні з порожнього місця. Не варто списувати з рахунків народні прикмети, що допомагали нашим предкам в різних життєвих ситуаціях.

Список новорічних прикмет

Кожне повір'я можна віднести до певної сфери життя. Існують прикмети про їжу, погоду і так далі. Необов'язково заучувати напам'ять, можна запам'ятати тільки найнеобхідніші. До Нового року ми опублікували список прикмет і для зручності розділили їх на тематичні розділи.

Будинок і родина

Перед Новим роком завжди багато справ. Спланувати підготовку і створити гармонійні відносини в сім'ї допоможуть корисні прикмети.

1. У новорічну ніч в будинку повинно бути чисто. Тоді щастя зможе увійти і принести хороші вісті. Безлад ж навпаки, притягує негатив.
2. Потрібно позбутися від максимальної кількості непотрібних речей, які символізують проблеми, що накопичилися і неприємні спогади. В такому випадку ви без жалю попрощайтеся з неприємностями і швидко візьметеся за нові справи.
3. Сміливо викидайте старі биті тарілки. Посуд забирає погану енергію, яку нема чого зберігати до Нового року.
4. Виносити сміття з дому 31 грудня - на жаль. Наведенням ладу рекомендують займатися заздалегідь.
5. Дієвий способів привернути удачу - допомогти потребуючим. Щоб стати щасливим, не можна просити подяки. Надішліть подарунки бідним анонімно і не хваліться своєю добротою.

Коли годинники дванадцять б'ють

1. Говорити тости і вітати потрібно після того, як проб'ють куранти. Проводжати старий рік починають з вечора. А ось завчасна зустріч Нового року нічого доброго не обіцяє.
2. Існує простий спосіб передбачити майбутні події. Якщо першого січня в родині мир, і у всіх гарний настрій, значить неприємності обійдуть ваше гніздечко стороною. Під час свята і перші дні після, потрібно намагатися зберігати гарний настрій.

Новорічне застілля

Як приготувати і правильно подати страви, ви дізнаєтеся з новорічних оглядів. У стародавні часи існувало чимало звичаїв, забутих з роками. Багатовікові Народні новорічні прикмети на Новий 2017 рік допоможуть вам захиститися від негараздів.

1. Святковий стіл не повинен залишатися порожнім. Майбутній рік пройде під знаком Вогняного Півня. Щоб порадувати покровителя року, підготуйте побільше смачних страв і напоїв.
2. Їжа, яку подаєте гостям, повинна бути повністю з'їдена. Виставляти частування краще в невеликих мисочках і вазочках. Продукти, що залишилися залишіть на кухні.

Як схопити удачу за хвіст

1. Поки б'ють куранти, візьміть апельсин і постарайтеся якомога швидше зняти з нього шкірку. Очищений фрукт покладіть під ялинку. Якщо вам вдалося вкластися раніше, ніж настав новий рік, значить щастя негайно прийде.
2. Кожен з нас сам знає, чого хоче. Подумайте, що для вас важливіше всього і загадайте найпотаємніше бажання. У Новий рік здійснюються мрії, якщо щиро вірити, задумане неодмінно збудеться. Але пам'ятайте, виповниться тільки одне дійсно важливе бажання.
3. В одній відомій приказці говориться: '' Як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш ''. Залишатися на самоті і сумувати не можна. Інакше поганий настрій буде переслідувати і після свят. Запросіть друзів або вирушайте в гості. Налаштуйтеся на відпочинок і забудьте про неприємності в новорічну ніч. Тоді майбутній рік 2017 виявиться плідним і подарує радість.

Подача алкоголю

1. Пляшку шампанського відкривають під бій курантів. Потім починають чокатися. Хто вип'є останню чарку, тому посміхнеться фортуна.
2. Якщо ви опинилися одним із щасливчиків, якому дістався останній келих, негайно загадайте бажання. Придумувати бажання потрібно, поки не випили вміст склянки.

Погода і природа

1. Хмари і сніг з дощем віщують поганий урожай. Якщо небо зоряне, значить виросте багато ягід і грибів.
2. Холодна морозна ніч в Новий рік означає родюче літо. На вулиці тепло і снігу немає - не виростуть злаки і овочі.

Носіння одягу

1. Одягніть новий наряд і гарні прикраси. Тоді весь наступний рік будуть водитися гроші. Хто всю ніч проходить в старому - тому доведеться весь рік ходити без обновок. Дана рекомендація стане в нагоді не тільки жінкам, а й чоловікам.
2. Напередодні свята не можна прати постільну білизну і одяг. Краще зайнятися пранням до свят. Інакше хтось із родичів може захворіти.

Трудові будні

1. У Новий рік і перший день після, краще не думати про роботу. Відпочиньте і присвятіть святу відпочинок. Інакше доведеться працювати в святкову ніч, значить всі майбутні 365 днів ви будете працювати в поті чола.

Фінансова сфера

Всі ми прагнемо жити в достатку, тому грошові прикмети особливо актуальні. Щоб гроші не зменшувалися, а навпаки, притягувалися, скористайтеся наступними корисними рекомендаціями:

1. Розраховуючи новорічний бюджет, відкладіть частину грошей і не чіпайте. Зустрічати свято з порожніми кишенями вкрай небажано.
2. Не давайте в гроші в борг навіть друзям. Кровно зароблені кошти несуть енергію багатства, і роздавати її перед Новим Роком не варто.
3. Якщо у вас захочуть позичити річ - ввічливо відмовте. Віддавши в тимчасове користування предмет, ви поділіться власним достатком, а в обмін не отримаєте нічого путнього.
4. Намагайтеся не брати гроші в борг. Інакше надалі важко буде розплатитися.
5. Віддайте всі борги. Тоді в наступному році не доведеться займати до зарплати.
6. Укладати угоди дозволяється. Відповідно до сформованої традиції, для вдалої торгівлі в день після свята перший проданий товар віддають з великою знижкою.

Новорічна ялинка

1. Залиште під ялинкою тарілочку зерна. Це буде подарунок для Півня, який відповідно до східного гороскопа, править 2017 роком.
2. Іноді, щоб заощадити час, засохлу ялинку викидають прямо з вікна. Чи не переймайте цю шкідливу звичку. Донесіть дерево до найближчого бака. Щоб не накликати біду на сім'ю, застроміть ялину в замет.

Ось мабуть і весь перелік відомих Народних новорічних прикмет на Новий 2017 рік, покликаних полегшити життя. А чи варто слідувати народним повір'ям - вирішувати вже вам. У будь-якому випадку, свято має приносити позитивні емоції. Тому відзначати потрібно в дружній компанії. Спланувати відпочинок допоможе календар на 2017 рік з позначеними датами свят.
  • 31.08.2016
  • 777 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar