Новорічні костюми на Новий рік 2017 для дітей

Новорічні костюми на Новий рік 2017 для дітей

Костюми на Новий 2017 рік для дітей

У батьків, на підготовку до нового року, крім іншого, обов'язково входить вибір дитячого новорічного костюма. Малюкам часто підбирається образ звірів або казкових персонажів, а дорослі діти стають супер героями. Який дитячий костюм потрібно запропонувати своєму чаду на Новий рік 2017?

Образ Півня

Малюкам відмінно підійде костюм Півня - символу наступаючого 2017 року. Якщо на торжестві буде присутній не один маленький гість, щоб уникнути непорозумінь, обговоріть з батьками костюми кожної дитини. Дитячі новорічні костюми 2017 року можуть бути практично ідентичними, але зі своїми особливими деталями у кожної дитини.

Основними елементами образу півня є гребінець і дзьоб, ви можете зробити їх самостійно.

Форму гребінця виріжте з поролону, розфарбуйте або обтягніть червоною тканиною. Пришийте його до простої шапці жовтого кольору або до каптура. Дзьобик можна лише позначити, зробивши трикутний виступ на торці шапки або зробити форму з жовтого картону і прикріпити її до стрічок, зав'язується на потилиці.

Костюм півня передбачає великий простір для творчості. Ви можете піти далі і виготовити півнячий хвіст з паралону або крила, надрізавши рукава кофти. Образ новорічної птиці ви можете прикрасити будь-якими яскравими елементами у вигляді стрічок або ґудзиків на свій смак. Також ви можете придбати готовий новорічний костюм в магазині.


Новорічні костюми для дівчаток

Новорічні костюми для дітей середнього віку

Дорослі хлопці вже набагато перебірливіші в одязі і мають свої унікальні переваги. Як би не хотілося зробити сюрприз, не випробовуйте удачу, обов'язково радьтеся у виборі новорічного образу з дитиною. Хлопчик може вже хотіти стати піратом, певним звіром або героєм книжкової казки, мультфільму. Дівчинка ж може не схвалити прекрасне плаття, тому що вже хотіла інше.

Багато хлопчиків виявляють бажання, навпаки, виглядати на святі по-дорослому. Запропонуйте їм приміряти класичний чоловічий костюм. Як показує практика, для маленького хлопчика відмінно підійде костюм з жилетом і оригінальною краваткою у вигляді метелика.

Новий рік - це відмінний шанс для кожної дівчинки хоча б на одну ніч стати справжньою принцесою. Магазини надають вам величезний вибір бальних суконь за різними цінами. Вам залишається підібрати той варіант, який сподобається всім. Визначтеся з аксесуарами, образ можна прикрасити витонченої діадемою.

На свято принцеса повинна з'явитися з ідеальним укладанням. Зробіть кучері або спорудити високу зачіску. Якщо ви все ж вирішили одягнути діадему, то краще закріпити її в волоссі шпильками і невидимками, щоб вона не спадала під час активних дитячих ігор.

Костюми на Новий рік для підлітків

Ці члени свята не люблять химерні вбрання. Ви можете запропонувати їм знайти образ близький який їх цікавить. Майже всі тінейджери обожнюють комікси і фільми про супер героїв. Можна дістати в магазині костюм супергероя, але це не є необхідністю. Підліток може просто надіти футболку з його зображенням або взяти який-небудь предмет, який використовує тільки його улюблений персонаж - цього буде достатньо.

Новорічна ніч - торжество, яке повинно залишитися в пам'яті надовго. Правильно обраний костюм обов'язково порадує вас і ваших дітей і зробить свято набагато цікавіше.

Радимо вам дізнатися, що любить півень - символ майбутнього 2017 року, щоб краще підготуватися до свята. Бажаємо вам добра і щастя в Новому 2017 рік!
  • 20.08.2016
  • 846 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar