Новинки фототехніки 2017. Огляд

Новинки фототехніки 2017. Огляд

Новинки фототехніки 2017Багато людей вже протягом багатьох років намагаються відобразити всі свої яскраві спогади за допомогою фотоапаратів. Однак, щоб фотографії радували свої якістю, необхідно мати хорошу фототехніку. В даний час особливо популярні цифрові фотоапарати, новинки яких виходять постійно.
Цитата

І для того щоб придбати якісніший з них, давайте обговоримо новинки фототехніки 2017 року.

Як вибрати хороший фотоапарат?

Фотоапарати на сьогоднішній день є непросто засобом для створення хороших знімків, це складний механічний предмет, який може з легкістю перетворити зображення в приголомшливий твір мистецтва.

При покупці фотоапарат варто звернути увагу на наступні характеристики:Розширення. Розширення є саме тією складовою, від якої залежить якість знімків. Як правило, розширення вимірюється в мегапикселях. У 2017 році всі новинки фотоапаратів мають розширення сучасного характеру, яке не може бути менше 20 мегапікселів.

Матриця. На якість фотографій також впливає і матриця фотоапарата. Даний параметр відповідає за розсіювання світла на кожен мегапиксель. Чим більше буде показник матриці, тим краще будуть виходити знімки.

Світлосила об'єктива. Ще одним важливим параметром хорошого фотоапарата є світлосила, яка також відповідає за кількість потрапляння світла під час відкривання діафрагми. Чим більше буде світлосила об'єктива, тим краще буде фотоапарат.

Зум. Зум - це різниця між мінімальною і максимальною фокусною відстанню. Чим більше буде показник зуму, тим краще вважається фотоапарат. Але варто також звернути увагу на те, що зум не повинен перевищувати показника 24 мм.

Огляд новинок 2017 року.

А тепер давайте зробимо короткий огляд декількох новинок фотоапаратів 2017 року.Olympus SH-60.

Дана новинка марки фотоапаратів Olympus належить до першого класу за своїми технічними характеристиками. У 2017 році модель трохи змінилася в дизайні і стала відрізнятися від свого попередника більш чіткими і якісними знімками. Ціна теж трохи піднялася. Але це того варто, адже модель SH-60 розробники нагородили бездоганним зумом. Тепер будь-який турист без праці може зробити знімки предметів, що знаходяться всього в 40 см від фотоапарата.

Olympus OM-D E-M10.

Ще одним лідером в світі фототехніки в новому році стала модель Olympus OM-D E-M10. Ця новинка відрізняється своєю цілком невисокою вартістю і хорошими технічними характеристиками. Головна особливість даної моделі - наявність зручного магнієвого корпусу. Матриця фотоапарата - 16 мегапікселів. Дана модель ідеально підійде для початківців фотографів і просто любителів фотографувати. Крім цього, Olympus OM-D E-M10 має безліч режимів зйомки. А це говорить про те, що такий фотоапарат добре підійде для туристів.

Canon EOS 70D.

Говорячи про новинки фотоапаратів в цьому році, не можна не згадати про саму легендарну компанію Canon, яка зарекомендувала себе тільки з кращого боку на ринку фототехніки. Нова модель EOS 70D може похвалитися своїми фантастичними характеристиками. Відразу варто згадати про потужний процесор. Розширення об'єктива - 20,2 мегапікселя. Крім цього, фотоапарат оснащений функцією Wi-Fi, що дозволяє проводити зйомку в віддаленому режимі. Далеко не кожен фотоапарат може похвалитися таким модулем.

При покупці будь-якої новинки цього року, необхідно знати, що фотоапарат треба підбирати виходячи з особистих параметрів. Наприклад, якщо він буде призначатися для аматорської зйомки, то не варто викидати великі гроші за професійні моделі.
  • 27.12.2016
  • 162 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar