Нові прикольні картинки на Новий 2017 рік Півня

Нові прикольні картинки на Новий 2017 рік Півня

Цікаві новорічні картинки на Новий 2017 рік

Підготовка та очікування Нового року - найприємніші і хвилюючі заходи на рік! Готуватися до свята, прикрашати будинок і придумувати подарунки для рідних і близьких слід заздалегідь, щоб потім передноворічний стрес напередодні свята не зіпсував все настрій. Дуже важливо, щоб ваші сувеніри і подарунки для близьких людей були виконані своїми руками. 2017 рік - це час Вогняного Півня, який любить яскраві фарби, домашнє вогнище і сім'ю. Тому саме час сідати за стіл і постаратися висловити свою любов і прихильність до друзів і домочадцям за допомогою, наприклад, новорічної аплікації. А якщо разом з вами за робочим столом опиняться ваші діти, процес виготовлення аплікації буде чудовою нагодою навчитися працювати в колективі, обмінятися вміннями і знаннями, поліпшити образне мислення і спільно розвивати творчі здібності. І, звичайно, така спільна робота буде веселою і святковою!

Новорічні роботи з папером і ножицями

Новорічні аплікації та інші роботи можуть бути самими різними.

наприклад:

Цитата
- Можна зробити з паперу Сніговика, новорічну ялинку, пінгвінів, білих ведмедів, Діда Мороза та інших зимових персонажів;
- За допомогою білої і кольорового паперу, вати, бісеру, яскравою мішури і інших підручних матеріалів виготовити вітальні листівки;
- Вирізати традиційні сніжинки для прикраси вікон;
- Зробити паперові заготовки і картинки символу Нового року Вогненного Півня, які можуть стати основами для всіляких гірлянд і прикрас для кімнати.Символ 2017 року Вогняного Півня

Прикраса будинку - процес творчий і казковий

Якщо важко самим втілити свої ідеї та фантазії можна скористатися порадами та рекомендаціями спеціальних Інтернет-ресурсів. На нашому сайті є різні приклади новорічних мотивів і сюжетів - від простих до оригінальних і химерних. Скориставшись ними, ви завжди зможете цікаво прикрасити ялинку, вікна, стіни і двері свого будинку.

Якщо ви вирішили використовувати представлені картинки для віконного прикраси, то спочатку необхідно завантажити їх, роздрукувати і вирізати шаблони. Потім за допомогою мильного розчину закріпити шаблон на склі і нанести малюнок, використовуючи кольорові фарби.

Так можна придумати цілу історію, використавши кілька вирізаних персонажів. Віддайте цю частину роботи своїм дітям, і повірте, цікавіше і цікавіше сюжету ви ніде не знайдете. Позоставте своїх малюків, для них дуже важливо, щоб результати їх праці були оцінені по достоїнству і займали найпочесніше місце в новорічному будинку. Не забудьте допомогти вставити в створену композицію символ Нового 2017 року - Вогненного Півня.


У 2017 нас чекає рік Півня

Дуже приємно, що в більшості випадків для виконання аплікаційних та інших робіт спеціально купувати нічого не треба. Для виготовлення таких картинок і аплікацій різні підручні матеріали знайдуться вдома у кожного.

А спільно проведений час за творчим процесом, безсумнівно, принесе багато позитивних моментів!
  • 03.08.2016
  • 1311 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar