Нові кросовери в 2017 році. Кросовери 2017 модельного року

Нові кросовери в 2017 році. Кросовери 2017 модельного року

В автоіндустрії останніх років найуспішнішим є новий клас автомобілів - кросовери. Звичайно, тут нема чому дивуватися, адже саме цей клас автомобілів об'єднує в собі все найнеобхідніше сучасному автолюбителю. Це, в першу чергу, хороша прохідність, висока місткість, ну і, звичайно, якісно підібраний функціонал і стильний зовнішній вигляд.

Нові кросовери в 2017 році будуть ще краще, ніж попередні моделі.

Infiniti QX30

Презентація цієї марки відбулася недавно в двох містах: Женеві і Лос-Анджелесі. Японські розробники продемонстрували високу майстерність, дана модель напевно займе лідируючі позиції після старту продажів, навіть незважаючи на те, що продемонстрована була лише комерційна версія авто.Екстер'єр автомобіля

Необхідно відзначити, що саме це авто об'єднує в собі як презентабельний зовнішній вигляд, так і ідеальний функціонал. Машина поєднує в собі мініатюрні на вигляд деталі, плавність і спортивний стиль. Все разом робить цю машину хітом на ринку авто. До речі, плавні лінії були застосовані не тільки для естетики, а й для поліпшення аеродинамічної функції автомобіля. Іншими словами, цей автомобіль дозволяє виконувати найскладніші маневри на трасі.

Інтер'єр автомобіля

Інтер'єр машини також дуже сучасний. У ньому використані елементи з металу і пластика, що говорить про орієнтацію на молоде покоління водіїв. Цікаво, що в деяких версіях авто дах буде обладний панорамним дахом.

Технічні характеристики

Виробник поки не вважають за потрібне оголосити про характеристики двигунів даного автомобіля. Але передбачається, що все-таки буде використана лінійка Mercedes-Benz GLA, що говорить про високу якість мотора.

З приводу ціни творці поки також не розкривають всі карти. Однак передбачається що ціна буде близька до тієї, що була у попередніх моделей, а саме 150000 $.

Hyunday Tucson 2017

Корейські виробники вирішили модернізувати модель і випустити новий варіант в наступному році, так попередня версія була дуже затребувана на ринку.Екстер'єр моделі

Критики стверджують, що нова модель буде значно відрізнятися від попередньої, з'являться багато нових деталей, однак загальна концепція збережеться. У машині буде угадуватися типовий азійський стиль. Стиль даного авто дуже вишуканий, ця машина підійде тонким знавцям дизайну.

Інтер'єр автомобіля

Внутрішній простір дуже ергономічний. Важливо, що сидіння в першому ряду оснащені функцією підігріву та безліччю регульованих функцій.

Щоб продемонструвати рівень комфорту всередині салону даного авто, досить сказати, що на задніх сидіннях можуть розташуватися чотири людини.

Технічні характеристики

В Інтернеті з'явилися попередні дані з приводу технічного оснащення майбутнього авто. Вони свідчать, що в авто буде присутні кілька різних варіантів. Будуть присутні, зрозуміло, як бензинові, так і дизельні версії мотора. І тим і іншим властиві однакові характеристики: до 185-ти кінських сил.

Також, необхідно відзначити, що дана модель не тільки потужна, вона ще й відповідає всім світовим стандартам безпеки і екологічності.

Kuga 2017 від компанії Ford

Ні для кого не секрет, що даний бренд затребуваний у всьому світі. Однак американський виробник не розслабляється і підтримує свою марку на світовому рівні якості. Для цього були зроблені досить вдалі спроби модернізувати модель.Зовнішній вигляд

В екстер'єрі з'явилися хромовані деталі. Вони надають вишуканості дизайну автомобіля, хоча і витримані в типово американському стилі. Машина виглядає дуже амбітно і презентабельно. В цілому співвідношення частин в дизайні цієї моделі більш витримано, ніж в попередній моделі. Тепер за екстер'єр можна поставити тверду п'ятірку за п'ятибальною шкалою.

Інтер'єр

Що не кажи, а зручність і ергономічність - це те, на що зробили ставку інженери для майбутньої моделі. Крісла оснащені безліччю найрізноманітніших функцій, рівень зручності просто вражає уяву. До того ж рульове колесо також оснащено різними функціями.

Технічні особливості

Розробники придумали два варіанти для даної моделі: мотор на півтора літра і потужність 185 кінських сил і двигун на два літри з потужністю 245 кінських сил.

В даній моделі буде реалізована система переднього приводу.

На закінчення хотілося б сказати, що ринок авто з кожним роком стає все цікавіше і різноманітніше. Тут кожен може знайти щось своє до смаку і гаманця. Вище були наведені деякі найбільш очікувані кросовери 2017 модельного року. Звичайно, це далеко не все. Який з сучасних залізних коней найкращий, вирішувати вам.
  • 20.05.2016
  • 293 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar