Нові книги в 2017 році

Нові книги в 2017 році

Неважливо, який рік стоїть за вікном - книги завжди вважалися кращим другом людини. І це не беручи до уваги на те, що прогрес не стоїть на місці. У світі постійно випускаються новинки електроніки, але багато людей все також вважають за краще читати книги в паперовій палітурці, а не з екранів комп'ютера або гаджета. В даний час можна без особливих зусиль будь-яку книгу.

Нові книги в 2017 році з нетерпінням чекають завзяті читачі. Вже зараз можна заявити про те, що в новому році з'явиться безліч хітів в літературі серед сучасних авторів.

Отже які ж найбільш очікувані книжкові новинки в усьому світі?

Багато любителів почитати з нетерпінням чекають випуску книги «Рожевий костюм», автором якої є Ніколь Келби. В даному творі йдеться про найпопулярнішу пару людства - Жаклін і Джона Кеннеді і про тих людей, які їх оточували і підтримували на протязі всього життя. Кейт проживає в місті Нью-Йорк, приділяючи весь свій вільний час тільки роботі над створенням рожевого костюма для дружини президента Кеннеді. Щось спільне виникає між цими абсолютно різними жінками. Долі їх починають поступово переплітатися. Читач повністю занурюється в цей роман, який читається на одному диханні.

Ще однією очікуваною книгою є твір Ельденберта Марини «Небезпечні ілюзії». Головна героїня книги як зазвичай починає свій день, який закінчується для неї абсолютно несподівано. Вже ввечері вона є злочинницею, яку розшукує вся міська поліція. Бідна дівчина переживає в цей день і викрадення, і шантаж, і погрози. Ну, і куди ж без любові, звичайно ?!

Третьою очікуваної книгою 2017 року є «Гіркі плоди смерті», автор якої Джордж Елізабет. Сюжет твору досить простий і знайомий кожному, але паралельно він починає затягувати і захоплювати свого читача. У одного сержанта виникають проблеми зі своїм начальством, на допомогу якому є його куратор, яка допомагає хлопцеві реабілітуватися. Через деякий час дівчині доручають серйозне завдання, в якому вона пізніше починає сумніватися. Але їй починає допомагати молода людина.

Четверте місце найочікуваніших книг належить твору Ларка Сари «Квіти з вогняного раю». Двоє молодих людей шалено закохані одне в одного, але вони відносяться до різних верств суспільства. Батько дівчини робить все можливе, щоб вона не була поруч зі звичайним робочим. Далі дівчину віддають заміж за заможного молодика, після чого вони їдуть жити до Нової Зеландії. Але відчайдушний хлопець відправляється слідом за своєю коханою. Що ж очікує далі коханих? Це можна дізнатися, прочитавши цей чудовий роман.

Укладає п'ятірку очікуваних книг у 2017 році «Список бажань», автором якої є Локк Джон. Мова в книзі піде про колишнього агента ЦРУ, який на даний момент є найманим вбивцею. Паралельно в книги описується життя звичайного банківського працівника, з яким починають відбуватися дивні речі після відвідування сайту «Список бажань». Всі бажання його починають поступово збуватися, але за кожне своє бажання варто платити, тому він звертається по допомогу до колишнього агента ЦРУ.

Книги є унікальним світом, який не може ні з чим порівняти. Навіть жоден фільм не може подарувати тих відчуттів глядачеві, які дарує книга своєму читачеві.
  • 05.10.2016
  • 397 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar