Найкращий телефон 2018 року по всіх параметрах

Найкращий телефон 2018 року по всіх параметрах

Телефон Apple iPhone 8Гнучкий, багатофункціональний, камера 21 Мпк, може, водонепроникний і протиударний з підвищеними заходами безпеки? Ви вже визначилися, що має бути у вашому телефоні, але не знаєте, яка модель зможе вмістити в себе всі ці характеристики? Ми вам допоможемо. Далі - найкращий телефон 2018 року по всіх параметрах.

Що нам чекати від Apple iPhone 8?

Саме цю модель телефону багато фахівців вважають найкращою не тільки в лінійці Apple, але і в порівнянні з представниками інших брендів: Samsung, HTC, Nokia, Sony. Хоч перераховані компанії і заманюють клієнтів їх чималим, але iPhone їм не поступається. Про переваги:

Характеристики. Алюмінієвий корпус вагою в 160 грам, з процесором Apple A8 2х1,4ГГц, оперативна пам'ять в 1 Гб.
Дизайн. Дисплей в майже п'ять дюймів збільшив розмір самого iPhone. Але при цьому він став тоншим. Округлені грані і сенсорна кнопка, що сканує відбиток пальця, не зникли.
Безпека. Власники захищені від крадіжки за допомогою активованої функції «пошук iPhone». Тобто, виявивши, що смартфон пропав, господар все одно може дізнатися місце розташування гаджета, знищити всю наявну на ньому інформацію, вивести на екран номер мобільного, за яким можна зв'язатися з власником.

І це тільки частина тих переваг, завдяки яким Apple iPhone 8 є самим довгоочікуваним!
  • 01.03.2017
  • 399 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar