Модні жіночі стрижки: тренди 2017 року

Модні жіночі стрижки: тренди 2017 року

Стрижка здатна по справжньому змінити образ кожної жінки, перетворити її в потрібному напрямку. Та й в цілому змінити життя. Але варто заздалегідь подумати про те, яку зачіску і стрижку ви хочете, щоб стати стильною і успішною леді.

Модні стрижки 2017

При виборі стрижки велику увагу варто звертати на форму обличчя і стан волосся. Довге волосся неодмінно будуде трендом 2017 року. Довжина нижче лопаток чудовий вибір, але при цьому волосся повинне виглядати дуже доглянуто. Нехай вони будуть трохи коротші, але при цьому здоровіше. Якщо ви хочете довге волосся, але ваша довжина не дозволяє вам цього, то саме час вдатися до нарощування. Найголовніше ні на чому не економити, і природність буде вам забезпечена.

Чубчик повертається на вершину моди. Чим він гуще, тим краще. Нехай буде виглядати чучуть відрослий, це тільки додасть їй популярності. Але і голлівудський варіант прямої, але рідкісного чубчика не збавляє обертів. Довга чолка стала давно вже стрижкою з розряду класики. Варто тільки освіжити форму і зачіска продовжить вас радувати і в цьому сезоні. Якщо довге волосся вам не цікаве, то ви можете зробити собі об'ємну стрижку, головне щоб її лінії були плавними і закругленими. Зухвалість піде на задній план, а переваги збережуться. Та й жіночність, і загадковість стануть переважати. Останнім часом стала дуже популярна, і зустрічається вона в багатьох стрижках. Оскільки дане рішення здатне надати вам розкутості і приховати дрібні недоліки.
  • 28.06.2016
  • 420 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar