Модні жіночі шапки: осінньо-зимові тренди 2017

Модні жіночі шапки: осінньо-зимові тренди 2017

Восени і взимку люди вважають, що досить важко скласти гармонійний і красивий образ. Адже в першу чергу одягатися потрібно по погоді, а в другу поєднувати багато речей між собою виявляється не так легко. Та й верхній одяг і взуття за вартістю досить дорогі, а, отже, часто купувати і міняти їх не виходить. Тому і образ завжди виходить приблизно однаковим. Але вихід є завжди - якщо правильно підбирати і працювати з аксесуарами, то теплі комплекти можуть відразу ж стати більш різноманітними і актуальними. І одним з таких аксесуарів є модні головні прикраси 2017.

Модні головні убори 2017

Класичні капелюхи-Федори з великими і середніми полями в стилі гангстерів 60-х будуть на піку популярності в цьому році. Найголовніше, щоб в образі всі деталі були лаконічні. У поєднанні з даними капелюхами повинен бути класичний макіяж, гладка зачіска, і відтінки обов'язково глибокі і благородні.

Кепки і кепі також стають яскравим трендом сезону. Будь-яка модель буде актуальна. Найголовніше головний убір повинен бути доречним. А значить варто звертати увагу на фактури. Декор повинен бути на кепці простим, або зовсім відсутні. Вуличні луки вже протягом декількох сезонів рясніють панамами. Будинки моди перейняли даний напрямок, адже даний головний убір дуже зручний, і носити його можна як завгодно. Експериментувати з полями, будь-яке взуття і макіяж будуть чудово поєднуватися з Панамою. Не варто забувати, що це елемент, який несе в собі морський стиль, тому було б непогано доповнити його хоча б одним відповідним елементом. бере дозволить вам створити тонкий, чуттєвий образ артистичною французької богеми. Бере дозволить кожній жінці відчути себе у Франції 60-х років. Демократичним трендом стають в'язані шапки.

Тенденції моди останнім часом зводяться до масовості, простоти і доступності. Зухвалий казанок покаже вашу любов до класичних і жорстких форм. А якщо вам потрібен головний убір на щоденні походи, то його чудово може замінити капішон.
  • 26.06.2016
  • 340 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar