Модні шапки осінь-зима 2016-2017

Модні шапки осінь-зима 2016-2017

З дитинства всіх привчали, що ходити взимку без теплої шапки шкідливо для здоров'я. І зараз не варто з цим сперечатися. Але не так-то просто підібрати відповідний до свого стилю зимовий головний убір. Тому варто добре вивчити нові модні шапки осінь-зима 2016-2017.

Модні тенденції шапок в цьому сезоні

Велика розмаїтість зимових головних уборів представили увазі найвідоміші дизайнери світу. Тому варто тільки зробити правильний вибір, зупинившись на класичному варіанті креативної моделі, яка зможе додати шику в жіночий образ.
Особливо популярними в цьому сезоні стануть моделі об'ємних хутряних шапок з рудої лисиці. Варто звернути увагу і на моделі головних уборів в стилі циліндрів і вушанок. Останній варіант варто купувати з крайньої обережності, так як він далеко не з кожним стилем буде гармонійно виглядати.

Жінки, які віддають перевагу класичному стилю повинні звернути свій погляд на шапки-кубанки, які були в тренді в далекі 90-ті.

Обов'язково в гардеробі мають бути присутні моделі в'язаних шапок або беретів. Такі елементи будуть добре доповнювати осінній образ будь-якої жінки чи дівчини. Присутність таких моделей свідчить про наявність хорошого смаку і дбайливого ставлення до свого здоров'я. У України багато представниць прекрасно статі дістають головні убори тільки з настанням сильних морозів, що абсолютно неправильно. Тому про своє здоров'я варто потурбуватися вже восени і придбати дані моделі шапок, до яких важко залишитися байдужою.

В'язані шапки

Ідеальним варіантом для пізньої осені та ранньої зими стануть в'язані шапочки з тонкого трикотажу. Доповнити такий образ можна рукавицями і муфтою. Такі в'язані шапочки в новому сезоні займають найперше місце за своєю популярністю. Чи не відступають за своєю популярністю і моделі грубої в'язки з великими помпонами.


Цитата

Якщо говорити про кольорову гаму в'язаних шапок, то основний акцент зроблений на природні кольори. Ті, хто люблять яскраві відтінки, можуть звернути увагу на моделі рожевого і кремового кольору.

Французький берет

Берети французького стилю міцно зміцнили свою позицію в світі моди серед шапок. Така модель шапки додасть образу більш романтичного і жіночого вигляду. Берети добре підійдуть до ділового образу, додаючи йому кокетливості і романтики. У цьому році дизайнери представили берети, як в класичному стилі, так і прикрасивши їх різноманітними елементами декору.Хутряні шапки

Найбільш правильним рішенням для суворої української зими стане придбання шапки з меха. Саме такі моделі не дадуть голові замерзнути навіть у найлютіші морози, надаючи при цьому образу максимум стилю. В моду знову входять шапки і з хутром назовні, які були актуальні в далекі 70-ті.Шапка-снуд

У 90-х подібні моделі шапок називали трубами. Такі шапки дозволяють добре захистити голову від сильного морозу і холодного вітру. Як правило, для створення таких моделей використовується натуральна шерсть. Дана модель може поєднуватися практично з будь-яким зимовим пальтом або курткою.Модні фасони шапок представлені в цьому сезоні в найрізноманітніших стилях. Варто лише правильно підібрати правильну модель, відповідну своєму основному образу.
  • 14.10.2016
  • 415 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar