Модні ремені 2017 року

Модні ремені 2017 року

Ремені завжди були потужним трендовим і стилістичним рішенням і доповненням практично будь-якого образу. Цей аксесуар можна сміливо назвати аксесуаром на всі часи, вони практично завжди домінують на світових подіумах і при цьому дуже затребувані модницями.

У наступаючому 2017 році вузькі ремені нарешті переможуть своїх широких побратимів. Але разом з тим широкі пояси все ж можна використовувати, в разі якщо ви любите стиль мілітарі або ж модні корсети.

Пряжка в будь-якому випадку повинна домінувати, привертати до себе увагу, бути досить великою і об'ємною. Хоча зрідка на подіумах з'являються і досить безневинні скромні прямокутники для прихильник класичного стилю одягу.

Фактура і матеріали досить різноманітні, від м'якої тканини до шкіри і металу. Хоча в тренді наступаючого року будуть комбіновані пояса, наприклад ремінь зі шматочків лакованої шкіри і замша - яскравий тому приклад.

Кольорові рішення так само нічим не обмежені, як і всі в 2017 році пояса, швидше за все, будуть яскравими і помітними, дивують своїми незвичайними принтами і візерунками. Дуже популярний буде квітковий малюнок.
  • 13.07.2016
  • 106 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar