Модна біжутерія 2017 фото

Модна біжутерія 2017 фото

Модна біжутерія в 2017 році виглядає красиво і оригінально. Модниці можуть вибирати навіть металеві, пластикові і шкіряні аксесуари, але в цьому випадку вкрай важливо продумати численні нюанси щодо свого образу. Пам'ятайте про те, що в нинішньому сезоні слід прагнути до максималізму в деталях.

Перш біжутерія сприймалася у вигляді дорогого альтернатива ювелірних виробів з каменями, але тепер оригінальна прикраса підійде для кожної представниці прекрасної статі. На які нюанси рекомендується звертати увагу, бажаючи зробити гідний вибір?

Сережки і Кафи: основні тенденції

У 2017 році актуальними стають незвичайні сережки, а також Кафи. Дизайнери використовують різноманітні кольори, фактури і намагаються варіювати щодо розмірів прикрас.
Сережках традиційно відводиться перша позиція в аксесуарах. Але при цьому вони повинні бути великими і оригінальними. Постарайтеся вибрати масивні сережки, прикрашені камінням або виконані в яскравих кольорах.
Кафи є різновидом сережок, які ідеально підійдуть навіть жінкам без проколених вушок. Вони виконуються у вигляді півмісяця і мають зачіпку, що дозволяє приєднати прикраси до верхньої частини вуха. Кафи можуть бути доповнені підвісками або ланцюжками для того, щоб служити гідною прикрасою вух і шиї. У той же час відсутність декоративних елементів дозволяє виключити тяжкості для вух.

Тенденції модних браслетівБраслети мають дивовижну популярність. Вони дозволяють залучати підвищену увагу до жіночої руки і її пальців, манікюру. Завдяки браслету можна створити гармонійний і цілісний образ.

Останнім часом дизайнери прагнуть до переплетення золотих ланцюжків і намистин, пластику яскравих кольорів. При бажанні можна створювати етно стиль завдяки таким прикрасам.

Джинсовий одяг ідеально поєднується з шкіряним браслетом. Насправді тільки від вас залежить, яким варіантом найкраще віддати перевагу.

Тенденції прикрас на шию

У нинішньому році популярністю користуються кольє і намиста, які повинні бути досить масивними. При цьому певний стилістичний напрямок відзначити неможливо, завдяки чому ви можете брати до уваги власний смак. Найважливіше - це дотримуватися правила щодо об'ємності.

При бажанні ви можете комбінувати різноманітні композиції, які будуть прикрашати витончену шию. Наприклад, великий ланцюг можна поєднувати з намистом.

Ви можете в даний час знайти прикрасу, яка буде відповідати характеру, смаку, образу. У той же час необхідно приймати певні рекомендації, що дозволяють гарантувати вчинення правильного вибору і створення унікального образу.

1. Вам подобаються яскраві і незвичайні кольє? В цьому випадку одяг має бути виконаний в простому стилі і відрізнятися відсутністю зайвого декору. В іншому випадку отриманий образ може здатися яскравим або смішним.
2. Яскраві намиста необхідно поєднувати тільки з однотонним одягом.
3. Масивні прикраси відразу ж привертають підвищену увагу до шиї. З цієї причини прикрасу не слід доповнювати браслетами, сережками. Ви ж не хочете виглядати як новорічна ялинка?
4. При виборі кольє рекомендується задуматися про фігуру. Масивна біжутерія підходить тільки при певній комплекції, тому огрядним і худеньким представницям прекрасної статі рекомендується відмовитися від об'ємних виробів.
5. При покупці об'ємних прикрас потрібно віддати перевагу незвичайній, складній формі або яскравому кольору.
6. Пам'ятайте про те, що з віком кольє може ставати об'ємніше і довше. Літні жінки можуть сміливо вибирати масивні вироби з золота або срібла для того, щоб підкреслювати власний статус в суспільстві.
7. Масивні прикраси з камінням підходять тільки для вечірніх нарядів.

Модні кольцяБагато дівчат прагнуть вибрати модні кольця. Однак якому варіанту найкраще віддати перевагу? Ідеальний варіант - це велике кільце з великим каменем дорогоцінної природи, який буде розташовуватися в центрі. Крім цього, можна використовувати етнічні кільця.
Модні прикраси на ногу

У давнину і навіть в наші дні можна використовувати браслети для прикраси ніг. У наші дні популярністю користуються браслети яскравих кольорів, що складаються з камінчиків, скляних намистин, самоцвітів. Футуризм також продовжує залишатися популярним напрямком. Насправді браслет потрібно вибирати в індивідуальному порядку, орієнтуючись на особисті переваги. Не потрібно в цьому випадку гнатися за модними тенденціями, адже браслет на ногу повинен радувати зручністю та комфортом, своїм виконанням.

Біжутерія в 2017 році може бути обрана на основі модних тенденцій та особистих уподобань, адже пропонується достатня кількість варіантів для модниць.
  • 25.03.2016
  • 288 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar