Міжнародний День Землі 2017

Міжнародний День Землі 2017

Земля - дуже важлива для кожного з нас, адже вона і годувальниця, і наш будинок, з умовами, які забезпечують наше проживання на ній. Земля повністю віддається кожному з нас. А ми, люди, не завжди ставимося до неї з належною повагою. Вже давно питання ставлення до землі стало цілком актуальним. Людство стало звертати увагу на екологію, на свою роль в екосистемах планети.

І в 1971 році ООН проголосила свято - Всесвітній День Землі. Існує також і Міжнародний День Землі.

Всесвітній День Землі в 2017 році припадає на день весняного рівнодення, на 21 березня. А 22 квітня кожен рік відзначається Міжнародний День Землі. Саме в ці два дні багато ініціативних груп по всій планеті проводять заходи, спрямовані на вшанування Землі і прояв до неї поваги. У ці дні люди повинні змінити своє ставлення до Землі, подумати над своїми вчинками і діями. Адже багато хто з них призводять до знищення нашої планети. Існує традиція, за якою в День Землі дзвонить Дзвін Миру.

У Україні День Землі відзначається в рамках Днів захисту від екологічної небезпеки. Основним завданням даного свята є підтримка і збереження нашої природи. У День Землі прийнято проводити різні фестивалі, прибирання вулиць, посадки дерев, культурні західо. День Землі буде 22 квітня 2017 року.
  • 17.05.2016
  • 1208 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar