Лотерея Green Card в 2017 році Україна

Лотерея Green Card в 2017 році Україна

З 1 жовтня по 3 листопада 2015 року відбувся прийом заявок на участь у щорічній лотереї з розіграшем Грін Карти США. У 2016 році також буде можливість подати заявку на участь. Документ можна отримати декількома способами. Дана карта дозволяє без будь-яких перешкод переїхати на ПМЖ в Америку, при цьому влаштуватися на роботу, або відкрити свій бізнес. Почалося проведення даної лотереї з 1994 року Державним департаментом. 50 тисяч людей з різних країн світу щороку стають власниками даної карти.

Лотерея Грін Кард 2017 Україна

На думку Уряду Америки саме іммігранти приносять в країну свій досвід, культуру, а крім того, вони є досить висококваліфікованими робітниками. Реєстрація була можлива з 1 жовтня по 3 листопада 2015 року. Заявка безкоштовно подається через інтернет на офіційному сайті. Дані заповнюються англійською мовою. Одна людина має право залишити одну заявку. Брати участь може абсолютно кожна людина, якщо його участь дозволено правилами. Тобто країна не перебуває в списку заборонених, є документ про освіту, або стаж за фахом, на яку необхідно пройти навчання, не менше двох років. Загальний стаж - не менше п'яти років. Також заява не буде прийнято без відповідного фото, яке можна зробити в фото - салоні, або в домашніх умовах. Найголовніше в анкеті не допустити будь-яких помилок. Далі спеціальна програма вибирає анкети щасливчиків.

Результати лотереї будуть оголошені вже 3 травня 2016 року у офіційному сайті. Якщо ви стали переможцем, то з отриманим кейс - номером необхідно звернутися в посольство для отримання візи. Вона стане в нагоді як для переїзду, так і для отримання Грін Кард.
  • 21.05.2016
  • 338 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar