Любовний гороскоп на 2017 рік

Любовний гороскоп на 2017 рік

Любовний гороскоп знаків зодіаку на 2017 рік

Для людей, які народилися в рік Півня, властиво бути прямолінійними і часто вважати себе правими. Вони ніколи не приховують свої емоції і сміливо, без сорому, висловлюють свою думку. Тому, на думку астрологів, не варто бути надто балакучими і розпускати плітки в 2017 році.

Особисті відносини у Півня часто не складаються через активного життя і прагнення бути досконалим. У своїй половинці він теж хоче бачити досконале створення, тому йому надзвичайно важко догодити. Але це не означає, що події в любовній сфері в майбутньому році будуть невдалими для всіх знаків.

Робоча сфера для Півня буде вдалою або провальною, що може статися через прямолінійного і уперто характеру, а також балакучості представників знака. Але найчастіше Півень є яскравою фігурою, яка має почуття власної гідності і нестандартним поглядом на речі.

У майбутньому році знаку будуть супроводжувати удача на роботі і кар'єрний ріст. Проте багато хто з тих, хто народився в знак Півня будуть відчувати себе самотньо і придушено. Представники знаку часто бувають занадто вимогливі до інших і до себе. Тому, вони можуть відчувати занепад сил і намагатися піти в себе.

Представники знака вміють виглядати досить виграшно на відміну від інших. Вони часто виглядають екстравагантно, люблять яскравий одяг. Але маючи свої власні принципові погляди, Півень нерідко відкидає представників протилежної статі і довго залишається на самоті. З'ясуємо який вплив матиме знак Півня на любовний гороскоп за знаками зодіаку в 2017 році.

Овен

Любовний гороскоп на 2017 рік для Овнів говорить про те, що їх чекає безліч подій особистого характеру. Вони зануряться в світ почуттів і любовного переживання, від чого можуть втратити голову на весь рік. Початок року для представників знака буде складним при виборі партнера. Зате ближче до його кінця все складеться благополучно, і Овни зможуть насолодитися особистими відносинами.

Телець

На початку року по любовному зодіаку на 2017 рік Тельців чекає переполох в любовних відносинах. Але така пристрасть може стати в подальшому міцним і довгим союзом. А ті, хто вже знаходяться в парі, отримають прекрасну можливість принести новизну в уже сформовані відносини. Якщо ви не змогли зробити це в першому півріччі, то спробуйте зробити в другому. У цей період можливе розчарування в своїй постілці, тому так необхідна позитивна зміна у відносинах.

Близнюки

На початку року Близнюки не відчують особливих змін в особистому житті. Але якщо їм все-таки попадеться їх половинка, то потрібно направити всю свою чарівність, щоб зав'язалися серйозні і тривалі стосунки. У другому півріччі представники знака можуть зробити вибір між роботою та особистим життям, вибравши друге.

Рак

У першій половині року Раки побувають в любовній палітурці, через легковажний підход до любовних відносин. Це станеться через завищені вимогі знака до свого партнера. Але під кінець року для Раків настане сприятливий час, і вони зможуть зробити вибір. В цей же період є великий шанс зустріти супутника життя, з яким в подальшому може утворитися міцна сім'я.

Лев

Леви в 2017 році отримають багато шансів для влаштування особистого життя. Велика кількість претендентів дасть Левам можливість бути, так би мовити, на коні, але їм все-таки доведеться прийняти непросте рішення у виборі свого супутника.

Діва

Якщо іншим знакам в майбутньому році буде властива нерішучість в любовній сфері, то Діви, які є незалежними і мають здоровий глузд, легко зможуть визначитися зі своїм супутником життя. Це знак завжди знає, що йому потрібно, а в майбутньому році він буде мати особливу рішучість.

Ваги

Ваги очікують любовні пригоди, до яких у них буде несерйозне ставлення. Цей знак буде досить вітряним і легковажним в майбутньому році, тому йому необхідно акуратно поводитися по відношенню до почуттів інших, тому що їх партнер може розцінити фліртовування, як бажання створити серйозні стосунки. Але все це можливо в першій половині року. Таке ставлення до потенційного партнера зміниться в кінці року. У цей період Ваги потребуватимуть уваги з боку протилежної статі і навіть будуть готові створити сім'ю.

Скорпіон

У 2017 році Скорпіони будуть мати успіх з боку протилежної статі. Самотніх скорпіонів чекає удача на любовному фронті, нові знайомі та шанувальники. Тим же, хто вже має другу половинку, потрібно бути обережніше, тому що їх може потягнути до спокус. Тому, найкраще принести новизну в уже сформовані відносини.

Стрілець

Стрільці, маючи легку легковажність, проте є вірними супутниками і мають дивовижною постійністю. У 2017 році Стрільці зможуть зустріти свого обранця, а ті з них, хто вже його має, отримають можливість зробити міцніше і поліпшити свої відносини.

Козеріг

Так само, як і Стрільцям, які шукають свою половинку, Козерогам в наступаючому році випаде шанс зустріти свого обранця. Ті ж, хто вже не вільний, можуть зробити більш міцними свої відносини. У першій половині року Козероги будуть надто зосереджені облаштуванням затишку і налагодженням побуту, це може принести невеликий розлад у стосунках зі своєю половинкою. Тому Козероги повинні більш уважно ставиться до бажань свого обранця.

Водолій

На початку року у Водоліїв буде досить багато потенційних партнерів, в результаті чого їм буде важко зробити вибір. Ґрунтовні рішучі дії на любовному фронті необхідно буде зробити в другому півріччі ближче до осені, коли з'явиться великий шанс створити міцну сім'ю.

Риби

Для одиноких представників знака в рік Півня належить багато побачень і зустрічей. А ті представники знаку, які вже знаходяться в парі, можуть потрапити в скрутні ситуації. Все це відбудеться через те, що Риби приділяють занадто мало часу своїм другим половинкам. Тому їм вкрай необхідно в цей період бути подалі від спокус і уважніше ставитися до свого партнера.
  • 31.08.2016
  • 753 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar