Куди вигідно вкласти гроші в 2017 році? Щоб не втратити?

Куди вигідно вкласти гроші в 2017 році? Щоб не втратити?

Куди вигідно вкласти гроші в 2017 році?Питання про те, куди вигідно вкласти гроші в 2017 році, є найактуальнішим на даний час, так як економічна криза ще продовжує бушувати в нашій країні.
Цитата

Однак думки експертів про те, куди вкласти кошти, щоб не втратити їх, розходяться. Будь-який інвестор може підібрати варіант під себе, грунтуючись на ризик і рівні прибутковості.

Основні принципи інвестування своїх коштів.

Незалежно від того, яким буде напрям по вкладенню своїх коштів, необхідно дотримуватися кількох важливих принципів:

Інвестувати слід тільки вільні гроші, які залишилися після основних витрат. Якщо ці кошти є кредитними, то їх краще не варто вкладати в інвестиції, так як з'являється величезний ризик опинитися в борговій ямі.
Витрату доходів від вкладень в інвестиції не варто планувати заздалегідь. Якщо доходи і будуть, то їх краще всього включити в основний капітал.
Перед вибором сфери інвестування, необхідно проаналізувати кілька варіантів, після чого складається гнучкий план, який можна буде коригувати.
Перед вкладенням коштів в інвестиції необхідно зібрати якомога більше інформації про обраній сфері.

Депозит.Мабуть, найнадійнішим варіантом інвестування своїх накопичених коштів є банківські депозити. Але варто відразу взяти до уваги, що даний спосіб інвестування не може принести великий прибуток. Такий метод, швидше за все, є хорошим засобом збереження своїх заощаджень від інфляції. Є одне важливе правило вкладення своїх грошовий коштів в банківські депозити - в один банк не варто вкладати більше 500 тис. грн.. Якщо дотримуватися цього правила, то можна не переживати про свої гроші, навіть якщо банк стане визнаним неплатоспроможним. Перед вибором банку не варто звертати увагу тільки на процентну ставку депозиту. Свою увагу варто звернути також і на терміни, а також на можливості поповнення та зняття своїх коштів. Договір можна розірвати в будь-який момент, що теж є важливим пунктом.

Купівля нерухомості.Багато експертів говорять, що саме покупка нерухомості є вигідним вкладенням коштів у 2017 році. І навіть незважаючи на нестабільний стан ринку, ціни на нерухомість продовжують повільно рости. Найкращим варіантом стане покупка якої-небудь невеликий звичайної квартири, які користуються попитом на ринку нерухомості. Саме таке житло можна продати в найкоротші строки. При покупці такої квартири необхідно враховувати і деякі нюанси, до яких можна віднести інфраструктуру, транспортну розв'язку і географічне положення в населеному пункті.

Непогано можна заробити на покупці нерухомості під час будівництва житлового будинку. Як правило, вартість квартир в будинку, що будується набагато нижче вартості вже готової квартири.

Купівля валюти.Купівля валюти завжди була популярним способом вкладення своїх заощаджень. Звичайно, валюту варто купувати тільки в банках. На даний момент найбільш вигідним вкладенням стане покупка долара. Але деякі фахівці фінансової сфери стверджують, що не варто виключати і покупку євро, фунтів та франків. Не варто обмежувати покупку валюти на чомусь одному. Важливим плюсом такого вкладення коштів є те, що в будь-який час можна продати валюту, якщо ціни на неї почнуть різко падати. Професіонали даної області можуть добре заробити на валютних біржах.

Інвестиція в себе.

Останнім часом дуже популярним стало інвестування коштів в самого себе. Тут мається на увазі навчання, відвідування семінарів та різноманітних тренінгів. І це є вірним рішенням. Адже завдяки новим знанням і навичкам можна непогано заробити.
  • 26.12.2016
  • 694 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar