Красиві привітання з річницею весілля в 2017 році. Як привітати?

Красиві привітання з річницею весілля в 2017 році. Як привітати?

Красиві привітання з річницею весілля в 2017 роціЯка одна з найголовніших дат в родині? Звичайно, річниця весілля. За статистикою майже 90% українців шанують цю знаменну дату. Напередодні цієї події у родичів і друзів винуватців торжества виникне питання про те, як привітати сімейну пару з їх річницею.
Цитата

Красиві привітання з річницею весілля в 2017 році в прозі, а також оригінальні способи можна знайти саме тут.

Поздоровлення до річниці весілля в прозі.

1 рік з дня укладення шлюбу.

Так швидко пролетів час. Здається, що буквально вчора ми гуляли на вашому весіллі. А насправді вже пройшов цілий рік. Навіть не віриться, що пролетіло 365 чудових днів, які ви провели разом. Ми з великою радістю дивимося на те, що в даний момент ви всі такі ж щасливі і шалено закохані одне в одного. Багато хто вважає, що перший рік шлюбу є найскладнішим в сім'ї. Тому з радістю хочеться сказати, що цей важкий період ви пережили. Я бажаю вам, щоб всі наступні роки спільного життя пройшли також непомітно і щасливо. Я хочу, щоб через 10, 25 і 50 років ви сиділи поруч такі ж закохані і дарували один одному тільки радість і любов. Зі святом, мої дорогі!

3 роки після укладення шлюбу.

Багато психологів стверджують, що через три роки після укладення шлюбу настає сімейна криза в стосунках. Вже немає тієї закоханості, яка була на перших етапах шлюбу, чоловік і дружина не здаються один для одного такими ідеальними, як раніше. Але я не є психологом, тому висловлю свою точку зору виходячи з того, що бачу сам. Якщо люди спільно прожили такий термін, то їх пов'язує щось більше, ніж звичайна любов. І сварки, які виникають в сім'ї, можуть тільки зміцнити відносини і поліпшити взаєморозуміння. Сьогодні я вам побажаю душевної близькості кожен день, теплоти щогодини і великої любові щохвилини. Нехай кожна криза, яка виникне у вашій родині, піде тільки на користь вам!

5 років після укладення шлюбу.

Як же швидко пролетіли 5 років з дня вашого одруження. Я вітаю вас з цією знаменною подією і з закінченням першої п'ятирічки спільного життя, план на який ви значно перевиконали. Ваша сім'я поповнилася, ви пройшли найважливіші етапи дорослішання молодої сім'ї. І, незважаючи на все це, ви продовжуєте бути щасливими і закоханими. Я хочу побажати, щоб і наступні 5 років стали для вас двох такими ж щасливими, успішними і прибутковими.


10 років після укладення шлюбу.

Десятиліття - це непросто термін, це ціле життя. Ваше сімейне життя. В сучасний час не кожному вдається зберегти свою сім'ю. Буквально щодня розходяться пари, піддаючись якимось спокусам. Часом з'являються думки про те, що сімейні цінності перестали існувати в наші дні. Однак, ваша сім'я - приклад дружніх, міцних і довгих любовних відносин. Дивлячись на вас, можна з упевненістю сказати, що чоловік і дружина, незважаючи на всі труднощі, що виникають, можуть все-таки зберегти свій маленький сімейний світ. Я хочу побажати вам, мої дорогі, щоб і в майбутньому ваша любов не згасала, а сім'я жила тільки в радості і в щасті.

20 і більше років після укладення шлюбу.

Кожна людина на планеті народилася під якоюсь зіркою. Однак, і кожна сім'я має свою зірку, під якою створювався свій шлюб. Саме вона приносить в сімейне життя все радісні і нещасні моменти. Сьогодні знаменна дата вашого спільного життя, а це означає, що ваш шлюб був укладений під щасливою зіркою. Всі ці довгі роки зірка оберігала ваш союз, ведучи крізь всі труднощі сімейного життя. Вона змогла вас забезпечити силами і надіями, а головне - взаєморозумінням і любов'ю. Я хочу побажати, щоб ця зірка і надалі оберігала ваші сімейні узи і зберігала любов і тепло, які не згасли протягом усіх цих років.

Оригінальні способи привітання з річницею весілля.


Подаруйте враження.

Напевно за кілька років спільного життя партнери дізналися про всі смаки та інтереси один одного. Тому незабутнім подарунком у 2017 році стане спільне проведення часу в улюбленому місці своєї другої половинки. Це може бути парк атракціонів, аквапарк або навіть поїздка за кордон.

Здійсніть мрію.

У кожної людини є якісь мрії, які ще не здійснилися. Оригінальним подарунком стане здійснення всіх бажань. Адже кому таке може не сподобатися ?! Для такого подарунка варто підготуватися заздалегідь. Необхідно скласти список всіх бажань своєї другої половинки і зробити окрему коробочку з усіма виконаннями.

Зніміть фільм.

В даний час, особливо популярними в 2017 році, стали короткометражки з поздоровленнями. Для цього можна використовувати нарізку з якихось особистих відео або складання відео колажу з спільних фотографій. Щоб фільм вийшов красивим, краще звернутися за допомогою до фахівця.
  • 28.12.2016
  • 281 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar