Красиві дні для весілля в 2017 році

Красиві дні для весілля в 2017 році

Для молодят важливим і найголовнішим днем стає дата проведення весільного торжества. Існує величезна кількість повір'їв і народних мудростей, які стосуються вибору найбільш сприятливого дня для проведення шлюбної церемонії. Закохані можуть вірити або ж не вірити в подібні забобони, але практично кожній майбутній подружній парі хочеться, щоб їх день весільного торжества став найбільше запам'ятався і красивим. Щоб забезпечити виконання таких бажань, можна вибрати красиві дати для весілля в 2017 році.

Важливо відзначити, що наступний період у часі є дуже сприятливим і позитивним для проведення весілля. Якщо звернутися до астрологічних прогнозів, то Півень, який буде правити 2017 роком, спрямований на створення сімейного союзу і зміцнення партнерських відносин. За багатьма прикметами з народу рік також стає сприятливим для укладення шлюбу. Молодим залишилося лише вибрати красиві дні для весілля в 2017 році.

Які найкрасивіші дати для весілля 2017?

Багато молодят прагнуть вибирати такі дати для весільної церемонії, які б красиво гармоніювали з паспортними даними. Також вибираються закоханими і числа, які найбільш красиво виглядають в свідоцтві про шлюб. Але зовсім лише деякі замислюються про те, наскільки сприятливою для сімейного життя стане красива дата.
Всі красиві дати для весілля 2017 міститимуть в собі символіку наступаючого року. Тобто, значення періоду в часі складається з чисел 2, 1, 0, 7, відповідно, з такими ж значеннями дати будуть ідеальні для проведення гарного шлюбу. Варіанти красивих дат для укладення шлюбу:

01 і 07.01.2017;
07.07.2017;
10.10.2017;
11.11.2017.

Всі вищевказані значення будуть прекрасно виглядати в паспортних записах, але чи будуть вони щасливими для молодих і чи принесуть успіх в сімейному житті?Думка астрологів

Найнебезпечнішими і негативними періодами проведення шлюбних церемоній будуть - 11 лютого, а також 7 серпня. Такі значення виглядають для офіційних документів максимально красиво, але саме в ці періоди на небосхилі правитиме місячне затемнення.
Важливо відзначити, що шлюб не рекомендовано не тільки в періоди дії місячних затемнень, а й в моменти правління повного місяця.Астрологи в наступаючому періоді часу не рекомендують вибирати місяць травень для укладення шлюбу. Згідно зоряним прогнозам, цей місяць року може внести в сімейне життя молодих закоханих, легковажність почуттів.

Думка народних прикмет

Згідно з народними мудростям, необхідно дивитися не на значення дат, а на час року, коли грається весілля.

Зима - шлюб стане міцним, щирість почуттів подружжя допоможуть надійно вибиратися з найбільш складних ситуацій.
Весна - романтичне і максимально гарнbq час, шлюб принесе щастя і ніжність почуттів, але подружжю слід остерігатися зрад.
Літо - чудовий час підходить для шлюбу азартних закоханих, їх життя буде наповнене веселощами і щастям.
Осінь - період романтичності і спокою. Весілля, зіграна зараз, внесе в життя партнерів позитивні моменти і спокійний плин сімейного життя.

Церковний календар весіль

Всs сприятливі дні для весілля в 2017 році за церковним календарем не повинні збігатися зі святковими релігійними подіями, а також з плином дії поста. Ідеальними періодами шлюбної церемонії, а також обряду вінчання стають такі дати:

08.05.2017;
період, починаючи від 20.01.2017 та по включно 7.03.2017;

Весь осінній період, за винятком дат одноденних постів або дії багатоденних обмежень.
  • 06.09.2016
  • 244 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar