Кращі фестивалі електронної музики в 2017 році

Кращі фестивалі електронної музики в 2017 році

Фестивалі електронної музики вже давно користуються широкою популярністю в світі, у нас в Україні також такі заходи збирають масу глядачів і відомих учасників. Деякі фестивалі проводяться лише один раз, не отримуючи потрібного фінансування і інтересу у публіки. Але інші, набравши популярність, стають традиційними і щорічними, привертаючи увагу відомих ді-джеїв не тільки з України, але і з інших країн світу.

У 2017-му році в Росії відбудуться відразу кілька великих фестивалів електронної музики, які викличуть великий інтерес у шанувальників цього виду музики.

Sensation


Фестиваль електронної музики Sensation

Батьківщиною цього фестивалю є Амстердам, а в 2008-му році він проходив і в Росії. Головна «фішка» фестивалю - дрес-код, всі глядачі і учасники повинні бути одягнені в біле. Фестиваль проходить в Санкт-Петербурзі влітку, очікується, що в 2017-м Sensation відбудеться в червні.На фестивалі планується виступ відомих ді-джеїв з Росії, Великобританії і США, а також лазерне та піротехнічне шоу.

Befooz (КаZантип)


Фестиваль електронної музики Befooz

Традиційний масштабний фестиваль, який проводиться вже 15 років в Криму біля села Поповка. Сонце, море і вільна любов залучають на фестиваль молодь з усієї країни. У зв'язку з сумнівною репутацією фестивалю влада вже давно намагається його закрити, і в 2016-м Казантип не проводився. Однак в 2017-му планується відродження знаменитого фестивалю під іншою назвою - Befooz, організатори вже заявили, що зможе задовольнити всі вимоги влади і Казантип в новому форматі відбудеться.

Фестиваль традиційно проходить в кінці липня - початку серпня. Крім безпосередньо виступів ді-джеїв, на фестивалі також проводяться спортивні змагання, а також весільна церемонія прямо на території фестивалю.

Піратська станція


Фестиваль електронної музики Піратська станція

Цей фестиваль, який проводиться з 2003 року, присвячений одному з стилів електронної музики - Drum and Bass. У 2017-му фестиваль відбудеться в лютому і буде супроводжуватися лазерним шоу. Щороку тематика фестивалю задається організаторами, наприклад в 2015-му він пройшов під назвою «Inferno», а в 2016 році - «Circus».Абстрасенція


Фестиваль електронної музики Абстрасенція

З 2011 року в Москві і Петербурзі проводиться Абстрасенція - фестиваль абстрактної і атмосферної електронної музики. Акцент зроблений не стільки на стиль, скільки на образ музики, яка повинна відрізнятися проникливістю і емоційністю.На фестивалі часто виступають відомі ді-джеї з Великобританії, а також з інших країн світу. Відбудеться фестиваль в лютому, але точна дата поки не визначена.

SKIF

Міжнародний фестиваль імені Сергія Курьохіна, скорочено SKIF, проводиться в Санкт-Петербурзі з 1998 року. Фестиваль покликаний надати можливість для виступів музикантам, які працюють в жанрі нетрадиційної музики. Фестиваль не повністю присвячений електронній музиці, тут можна зустріти виконавців та інших напрямків, однак саме тут часто з'являються нові цікаві музиканти-електронники. Беруть участь в SKIF виконавці з Росії, США, Канади, Європи та навіть Австралії. Крім того, в рамках фестивалю відбудуться покази авторського кіно. У 2017-му році SKIF відбудеться в середині травня.
  • 19.08.2016
  • 421 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar