Кращі дні для весілля в 2017 році. Сприятливі дні

Кращі дні для весілля в 2017 році. Сприятливі дні

У народі існує безліч прикмет і забобонів, які пов'язані з вдалими днями для укладення шлюбу. Багато таких прикмет мають глибоке походження, йдучи в корені культури, однак зараз уже є і сучасні повір'я, що стосуються цього особливого дня. Якщо зі сучасними забобонами ще можна посперечатися, то старим прикметами варто приділити особливу увагу, адже предки наші були особливо наглядовими і мудрими.
Цитата

З появою інтернету з'явилися деякі забобони, яким категорично не варто вірити.

До одним з них відноситься те, що людина, яка народилася у високосний рік, буде нещасливою. Звичайно, це є абсолютним абсурдом. І прислухатися до подібних прикмет не варто.

Деякі люди особливу увагу приділяють місячним календарем при плануванні будь-яких важливих справ. І ця дія є цілком розумним, адже давно вже науково доведено, що Місяць може впливати на життя і вчинки людей. Вибираючи найкращі дні для весілля в 2017 році, обов'язково необхідно скористатися допомогою місячного календаря. Саме тут можна знайти сприятливі дні для освіти сімейного життя.

Настає рік Вогняного Півня, а це означає те, що рік буде під повним контролем абсолютно всіх сфер життя. Шлюби, які будуть укладені в 2017 році, будуть консервативними між двома люблячими людьми. У таких сім'ях будуть завжди пануватиме порядок і повага. Щоб брак був більш вдалим, весілля мало проходити в лад обстановці з дотриманням усіх традиційних правил. Особливу повагу має бути адресовано батькам молодят.Найвдаліші дні для укладення шлюбу.

У 2017 році п'ятниця є найвдалішим днем для торжества. На основі неважко виявити саму красиву дату для укладення шлюбу - 17 лютого 2017 року.

Для отримання щасливого шлюбу варто вибрати найсприятливіші дні одруження, які виявляються на основі місячного календаря.

У січні такі дати випадають на 1,8 і 29 число.

У лютому так само буде три вдалих дня для укладення шлюбу - 3,5,10.

Ті, хто хоче призначити дату торжества на березень, повинні взяти до уваги 3,10 і 31 число.

У квітні сприятливі дні випадають на 2,10 і 28 число.

Щоб шлюб, укладений в травні, став вдалим, весілля необхідно справляти в першій половині місяця - 1,7 або 8 числа.

Сприятливі дні в червні - 4,9,30.

Бажаєте одружитися в липні, ви повинні це зробити 7,8 або 28 числа.

Вдалі дні для укладення шлюбу в серпні - 2,25,27.

У вересні варто звернути увагу на наступні сприятливі дні - 3,4,22.

Жовтневі весілля краще організувати 1,4 або 22 числа.

Щасливі дні в листопаді - 3,20 і 24.

Ну а ті, хто вирішив розписатися в грудні повинні звернути увагу на 1,22 і 24 число.

Але варто звернути увагу, що дані дати можуть автоматично закодувати свідомість людини на освіту щастя і благополуччя в родині.
  • 05.10.2016
  • 434 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar