Короткі привітання з Новим 2017 роком

Короткі привітання з Новим 2017 роком

Поспішаємо привітати з Новим роком!
Нехай в цей зимовий, прекрасний день
У вас здійсняться всі бажання,
Наповниться щастям новий рік!


Новорічна ніч - це казковий час, коли в очікуванні чудес, змін на краще приємно отримувати і відсилати рідним і близьким друзям оригінальні привітання.

Приготуватися потрібно заздалегідь, так як в Новий 2017 рік не буде часу. Ми подбали про це, підготували для вас найоригінальніші, смішні, святкові і добрі привітання з Новим роком. Вони порадують не тільки Вас, але і близьких людей.

Погодьтеся, почати Новий рік з приємних, теплих, веселих привітань - завжди приємно! Сміх продовжує життя, а турбота про близьких - її прикрашає. Чим більше таких привітань приходить по смс, інтернет розсилці, соціальних мережах, в листівках, зроблених своїми руками (техніка скрапу сьогодні є наймоднішою і актуальною), тим приємніше стає на душі, настрій підвищується.

Будьте готові до зустрічі Нового 2017 роки наперед, перегляньте добірку привітань, виберіть найоригінальніші, смішні і унікальні на свій смак. Бути оригінальним не соромно, страшно бути байдужим!

Ми подбали про Вас, підібрали найсмішніші, добродушні, оригінальні привітання в римі і прозі, які тільки можна знайти в мережі інтернет. Розішліть привітання, нехай ваші теплі, добрі слова, «добрий» гумор доставлять одержувачем багато позитивних моментів, приємних спогадів у новому 2017 рік!

Привітання на Новий 2017 рік

Нехай в цей новий рік
Моїй мамі пощастить!
Півень шубу принесе, сережки золоті,
Здоров'я, миру, удачі,
І повна хата гостей на додачу!
----
З Новим роком улюбленого вітаю,
Миру, посмішок, здоров'я бажаю!
Нехай удача, везіння йдуть по п'ятах,
І рік Півня принесе діток нам!
------
Півника рік настав
Піднімайте все келих!
За тепло і за любов,
Вип'ємо все, без краплі сліз!
  • 03.08.2016
  • 839 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar