Короткі побажання на Новий 2017 рік

Короткі побажання на Новий 2017 рік

Новий рік - це єдине чарівне свято, яке чекають з нетерпінням як дорослі, так і діти. Всі хочуть вірити в чудеса! А ви як і раніше загадуєте бажання під новий рік? Скоріше за все так".

Неважливо скільки років, Вам як і раніше хочеться вірити в чудо, прекрасне і чарівне! Новорічна ніч - це казковий час подарунків, оригінальних привітань, мандарин, апельсинів, шампанського і, звичайно ж, бенгальських вогнів. Це прекрасний привід провести час з близькими і рідними людьми за красивим, святковим столом, підготувати море оригінальних поздоровлень, теплих слів.

Ви теж любите гумор? Сміх подовжує життя! Сьогодні багато хто воліє в новорічну ніч вимовляти і отримувати замість традиційних тостів оригінальні і веселі привітання з Новим 2017 роком.

Під бій курантів, привітання президента України вся країна, затамувавши подих, зустрічає Новий Рік. З перших секунд небо освітлюється тисячами залпів найрізноманітніших, барвистих і різнокольорових салютів, по інтернету і телефону передаються безліч прикольних привітань з Новим 2017 роком. У цю ніч кожен прагне виділитися серед натовпу, «поселити» посмішку на вустах, оригінально і весело привітати з Новим роком.

Ні для кого не секрет, що оригінальність вимагає підготовки. Саме тому знайти веселі, цікаві привітання необхідно у нас на сайті заздалегідь. Кожен, від великого до малого, в новорічну ніч отримує подарунок від Діда Мороза, загадує заповітне бажання, радіє і вірить в мрію, яка обов'язково збудеться.

Як правильно і коли потрібно вибирати Діда Мороза, Снігуроньку можна прочитати тут. Живіть, радійте кожній хвилині, даруєте прикольні побажання оригінальні привітання з нашого сайту.

Короткі привітання з Новим 2017 роком
-----
Через п'ять хвилин куранти
У новий рік без зайвих слів!
Будь здоровий, щасливий, успішним,
Нехай з роботою пощастить!
-----
Знову до нас Новий рік, на поріг стукає!
Він подарунки вам несе, тільки б не заблудився!
-----
З новим роком вітаємо!
Від щирого серця бажаємо:
Багато казок, безліч ласки,
Щоб дні пролітали як в казці!
  • 03.08.2016
  • 354 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar