Короткі новорічні смс привітання 2017

Короткі новорічні смс привітання 2017

Настання Нового року завжди створює гарний настрій. На це можуть вплинути і новорічні подарунки, і гарна ялинка, і довгоочікувані гості, і, звичайно, найщиріші та добрі привітання від друзів і близьких. Уже заздалегідь всі починають замислюватися про те, які слова вони будуть підносити до привітання з Новим 2017 роком.Наближаються новорічні свята, а значить, пора готувати короткі новорічні смс привітання 2017 року. Найбільшим попитом будуть користуватися прикольні побажання на Новий рік 2017 вигляді жартів.

Смс привітання в чотиривірші:

Настає Новий рік.
Півня він нам несе.
побажає пітушочик
Грошенят великий мішечок.

Вітаю з Новим роком.
Бажаю казкових деньків,
Великого щастя багато-багато,
І багато класних мужиків.

Бажаю казкового щастя.
Його подарує Новий рік.
А всі старі негоди -
З собою минулий понесе.

Нехай цей рік чарівною казкою
Заходить опівночі в кожен будинок.
Нехай принесе він щастя, радість,
Благополуччя у всьому!


Смс привітання в прозі:

З наступаючим Новим роком! Нехай цей рік стане ще щасливішим, більш вдалим, теплішим, усміхненим і світлішим. Нехай він принесе багато яскравих фарб, казкових вражень і незабутніх вражень. Побажаю всім в Новому році Вогнянного Півня міцного здоров'я, бездоганної краси, чистої любові і великого успіху!

Хочу привітати вас з Новим роком! Побажаю, щоб наступний рік став набагато краще минулого. Нехай все задумане неодмінно збудеться, і збудуться всі мрії. Нехай кожен день в Новому 2017 році дарує тільки позитивні емоції, які надихнуть на позитивне мислення і добрі вчинки. Нехай в Новому році в будинку панує достаток, і кожен день приносить тільки райське задоволення.

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2017 роком! Хочу побажати Вам бути в цьому році тільки в оточенні гарних і доброзичливих людей, відчувати тільки позитивні емоції. Нехай кожен прожитий день в 2017 році приносить тільки радість. А головне - нехай Новий 2017 рік стане особливим для Вас!

Нехай наступаючий Новий рік зітре з пам'яті всі прикрощі минулого року і нехай збільшить накопичений успіх і щастя. Бажаю, щоб кожна секунда в новому році приносила тільки щось чудове в ваше життя. Бажаю, щоб Новий 2017 рік став часом для вдалих починань і щасливих зустрічей. Нехай в Новому році народжуються нові мрії, які збудуться в будь-якому випадку.
Будь-які привітання, святкові побажання в віршах або в прозі принесуть велику радість рідним і близьким людям. Головне - щоб це було сказано від щирого серця і щиро.
  • 14.10.2016
  • 880 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar