Корисні солодкі дитячі новорічні подарунки 2017

Корисні солодкі дитячі новорічні подарунки 2017

Корисні солодощі в Новорічному подарунку

Новий Рік викликає у кожного свої асоціації - сніг, ялинка, прикраси, блиск і торжество, смачний стіл і подарунки. І, звичайно, не обійтися без солодощів. Щоб порадувати свою дитину, батьки прагнуть вибрати тільки найсмачніші цукерки та ласощі. Але як зробити кращий новорічний подарунок і не нашкодити здоров'ю малюка великою кількістю солодкого? Просто необхідно знати, що деякі солодкі ласощі в розумних кількостях не просто не шкідливі, але і корисні для маленьких дітей.

Що б не говорили, але першим корисним компонентом солодкого подарункового набору є улюблений усіма шоколад. Першими смачний і ароматний прототип - напій з какао-бобів під назвою «гірка вода» - випробували жителі Південної Америки. У шоколаді багато корисних мікроелементів, завдяки яким зменшується зашлакованості організму, поліпшується робота травної системи. До того ж, це незмінний народний метод лікування анемії, так як в ньому дуже багато заліза. Продукт з какао-бобів, до того ж, є прекрасним антидепресантом, покращує настрій і додає сил.

Ще один корисний елемент солодкого подарунка - мармелад. У його складі є агар-агар і пектин, які перетворюють мармелад з смачного ласощі в корисне. Агар-агар (рослинний замінник желатину) позитивно діє на печінку і допомагає вивести з організму токсини, а пектин допомагає підтримувати красу шкіри.

Близьким родичем по корисності мармеладу є зефір. До його складу також входить пектин, але крім нього ще багато корисних елементів, в тому числі і фосфор. Для тих, хто бажає схуднути, зефір стане приємним доповненням до дієти, так як практично не містить калорій.

Збираючи новорічний дитячий подарунок, не забудьте про фруктах. Фруктові лавки і магазини круглий рік пропонують своїм відвідувачам як класичні новорічні мандарини і апельсини, так і менш поширені, іноді екзотичні плоди. Здивуйте дитини його улюбленими фруктами і не бійтеся за те, що вони зашкодять його здоров'ю. Тільки обов'язково переконайтеся в тому, що ви вкладаєте в коробку або пакет свіжі фрукти, щоб не засмутити малюка несвіжим подарунком.

Яким би не був склад новорічного набору, не забувайте перевіряти терміни придатності кожного компонента. Свіжі і смачні цукерки, мармелад і шоколад обов'язково порадують своїх маленьких одержувачів.
  • 02.08.2016
  • 353 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar