Колекція Шанель осінь-зима 2016-2017

Колекція Шанель осінь-зима 2016-2017

Під час Тижня моди в Парижі в Grand Palais пройшла грандіозна подія - була представлена колекція Шанель осінь-зима 2016-2017. Ця колекція була представлена легендарним кутюр'є і художнім директором Будинку Chanel Карл Лагерфельд.

У світі індустрії моди ця подія стала найбільш очікуваним заходом. Даний модельєр і раніше продовжував дивувати своїх шанувальників, прикладаючи максимум старань до створення нових колекцій.

Попередня колекція була представлена в імпровізованому богемному стилю. Така обстановка для показу була обрана не випадково. Адже за часів своєї молодості Коко Шанель в схожому по стилю кафе підробляла співачкою. Завдяки цьому Карл Лагерфельд зміг бездоганно з'єднати відображення Мадемуазель зі своїми творчими думками в світі індустрії моди.

Цього року нова колекція Шанель була представлена глядачам на самому звичайному подіумі. Карл в цей раз зробив акцент безпосередньо на одяг, а не на незвичайну обстановку.

Основні відмінності колекції Шанель осінь-зима 2016-2017

Будинок моди в цьому році не став ухилятися від звичних тенденцій. Але Лагерфельд повідомив про те, що до створення даної колекції його надихнула верхова їзда на конях. За часів своєї юності Коко любила проводити весь вільний час на ранчо і кінних прогулянках. Саме тому кутюр'є зробив акцент на цій темі.Основна частина нової колекції представлена в звичних обрисах і дуже схожа з попередніми творіннями модельєра. Вона як і раніше включає в себе унікальний зимовий одяг, який полюбилався багатьом модницям і прихильницям будинку Шанель. Сюди можна віднести суворі облягаючі сукні грубої в'язки. Такі моделі добре доповнюють елегантні нашиті бантики або легкі накидки.
Цитата

Крім цього, варто звернути увагу на моделі оригінальних капелюшків-канотье, представлені в різноманітних кольорах і фактурах.

Особливо затребуваними стануть в цьому сезоні моделі масивного верхнього одягу. Такий образ може доповнити вишукану сукню чи спідниця.

Модні аксесуари

Безумовно, головним аксесуаром будь-якої дівчини чи жінки є дамська сумочка. Як і завжди, модельєр приділив чимало уваги на створення такого предмета, адже сумочки завжди користувалися величезним попитом серед модниць і прихильниць будинку Шанель. Основна частина сумочок виконана із щільної тканини і пластика. Для принта в основному використовувався картатий візерунок. Багато сумочки представлені зі стильним ремінцем у вигляді ланцюжка.

Нова колекція висловлює акцент на поєднання грубого і щільного матеріалу з милими жіночними елементами. Сюди можна віднести перлинні нитки. У цьому сезоні перлинні намиста стануть набагато довше і об'ємніше.
Кутюр'є зробив все можливе, щоб додати в класичну колекцію 2016-2017 деякого шику і блиску.
  • 13.10.2016
  • 214 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar