Книги про футбол за різні роки 2016

Книги про футбол за різні роки 2016

Рідко, коли захоплення футболом збігається з захопленням читанням. Але якщо ви все таки без розуму від футболу, то ці книги будуть вам вкрай цікаві.

Якщо ж ви далекі від цієї чоловічої гри, то і читання їх вам не принесе задоволення.

Англійська шлях

Свою знамениту трилогію про життя футбольних хуліганів, англійський письменник Джон Кінг завершує романом «Англійська шлях». Розкривши в перших романах «Фабрика футболу» і «Мисливці за головами» непросте життя футбольних фанатів Туманного Альбіону, показавши їх спосіб життя, розповівши про їх цінності та ідеали, Кінг в заключній частині «Англійська шлях» оповідає про насильство і похоті за кордоном під покровом прапора Великобританії.Англійська Шлях: Про що він?

Роман «Англійська шлях» складається з трьох сюжетних ліній, які паралельно показують минуле, сьогодення і майбутнє. Роман написаний у традиційній для Кінга манері - неспішного, детального розповіді з великою кількістю вуличного сленгу. Кінг ніколи не пом'якшує і не прикрашає ніяких моментів, якщо це відбувається грубо, то і у Кінга це брутально, якщо затята злість, то і в його романах це неприкрита агресія, дружба, зрада, ненависть, політика, махачи ... автор показує всі події, що в тій реальності, в якій ми бачимо це все в житті.

Минуле - спогади англійської пенсіонера, який вже давно не виходить зі своєї лондонської квартири, БіллаФеррелла про Другу Світову війну і про його участь в ній.

Майбутнє - це світ мрій про своє майбутнє молодого англійця, мозок якого повністю просякнутий голландської травичкою і німецькими амфітаміну. Він не бажає залишатися в реальності, йому добре і комфортно тільки в своїх мріях, які навряд чи коли-небудь стануть реальністю.

У своєму романі Джон Кінг показує, що значить для таких абсолютно різних людей бути англійцем зараз, коли створюється абсолютно нову європейську державу. Якийсь політичний аспект також присутній в романі.

Роман «Англійська шлях» складається з трьох сюжетних ліній, які паралельно показують минуле, сьогодення і майбутнє. Роман написаний у традиційній для Кінга манері - неспішного, детального розповіді з великою кількістю вуличного сленгу. Кінг ніколи не пом'якшує і не прикрашає ніяких моментів, якщо це відбувається грубо, то і у Кінга це брутально, якщо затята злість, то і в його романах це неприкрита агресія, дружба, зрада, ненависть, політика, махачи ... автор показує всі події, що в тій реальності, в якій ми бачимо це все в житті.

Минуле - спогади англійської пенсіонера, який вже давно не виходить зі своєї лондонської квартири, БіллаФеррелла про Другу Світову війну і про його участь в ній.

Цей роман з категорії тих книг, якими зачитуються. Незважаючи на те, що футбольних хуліганів досить важко віднести до простих людей, сюжетна лінія, в усіх трьох своїх паралелях розповідає про простих людських відносинах, про те, що немає нічого ціннішого за в світі, ніж людське життя. Уважно читаючи бачиш, що через весь роман проходить один і найголовніший питання: чи існує межа жорстокості, якщо так, то де вона?

Англійська Шлях: Кому буде цікавий

Роман «Англійська шлях» буде цікавий не тільки футбольним фанам, але і простим людям, які абсолютно далекі від околофутбольного світу. Цей роман з категорії тих книг, якими зачитуються. Уважно читаючи бачиш, що через весь роман проходить один і найголовніший питання: чи існує межа жорстокості, якщо так, то де вона?

Дуже захоплююча, проста, нехитра здавалося б на перший погляд сюжетна лінія роману «Англійська шлях» відмінно передає характер і дух епохи. У романі є все і для всіх - екзотика, грубість і бруд минулого, сьогодення і майбутнього.

«Англійська шлях» - це роман, який не зможе залишити байдужим навіть найвибагливішого чітателя.На нашому сайті ви можете знайти і інші книги цього автора.

Нечесний футбол, Майкл Колмен

Талановитий англійський письменник Майкл Колмен відомий у футбольному світі, як автор справжнього бестселера - книги «Нечесний футбол«. Ця книга з'явилася на вітчизняних книжкових полицях в 2001 році і відразу ж стала дуже читається і затребуваною, вона по праву увійшла в топ10 кращих книг про футбол.Книга «Нечесний футбол» написана в легкому і приємному стилі, яскраво проілюстрована і насичена цікавими фактами, іскрометним гумором про найпопулярнішу гру людства - футболі.

«Нечесний футбол» - це найнеймовірніші історії про світ футболу, найсмішніші хроніки футбольних роздягалень, розповіді про дивні суддівських рішеннях, про неймовірні фоли, про горе-тренерів, про найцікавіші історичні факти зі світу футболу і про не завжди найчесніших правил гри , до яких вдавалися і вдаються деякі футбольні команди. Все найнеймовірніше, цікаве і смішне!

Зміст книги «Нечесний футбол» не залишить байдужим, як ярого футбольного фаната, так і будь-якого читача далекого від футбольного світу.

Бахрамов Тофік - Суддя показує на центр (1972)

Цікавий факт, що вже будучи відомим арбітром Бахрамов трохи змінив свій напрямок у футболі і став начальником клубу «Нефтічі».У книзі «Суддя показує на центр» Бахрамов дуже цікаво і детально описує безліч спірних моментів на важливих матчах. Про матч проходив на стадіоні «Уемблон», коли не тільки англійські фанати, а й вся Англія готова була носити суддю на руках за високо-професійне виконання своєї роботи на матчі між командами Німеччини та Англії. Автор описує безліч цікавих моментів як власного суддівства, так і суддівства інших відомих арбітрів.

«Суддя показує на центр» - дуже цікава і сучасним фанатам і всім для кого футбол - це особлива частина життя. У ній чудово показано наскільки багатогранний футбол і як часом важко залишатися високопрофесійним бездоганним суддею футбольного матчу.

Мішель Платіні - Життя як матч

Один з найбільш віртуозних півзахисників, майстер виконання штрафних, «людина оркестр» на футбольному полі - Мішель Платіні розповідає про своє життя, як про один нескінченному футбольному матчі з його успіхами, невдачами, штрафними та хвилюючими кров криками «ГОЛ!» Особливу увагу Платіні приділяє тому, як він прийшов в футбол. Завдяки заохочень і повчанням свого батька, він поборов свій юнацький комплекс через маленький зріст і скромних фізичних даних. І тільки завзятість і прагнення опанувати «мистецтвом» бездоганного володіння м'ячем, дозволило Платіні досягати таких вершин на футбольному полі.Безумовно, фанати і гравці не тільки тих років, але і сучасності, переглядаючи матчі з Платіні, захоплюються, аплодують і знімають капелюх перед його грою і майстерністю пробиття штрафних.

Автор відкрито і детально розповідає про всі свої успіхи та невдачі в «Ювентусі», де зіграв в 147 іграх ліги принісши клубу 68 голів. Особливо екс-футболіст описує Чемпіонат Європи 1984 года, де будучи капітаном збірної він приніс команді 9 голів у п'яти матчах. Цей Чемпіонат став бенефісом збірної Франції. Також Платіні згадує і про матчі 1985 з «Ліверпулем», який французька команда виграла, але перемога була затьмарена трагедією. Тоді через заворушення спровокованих англійськими фанатами загинуло 39 осіб.

Крім футболу у Платіні є ще одне дуже важливе для нього заняття: він уже більше 30 років веде боротьбу з наркоманією. І ця боротьба займає особливу нішу в житті легендарного футболіста. З 2007 року Мішель Платіні є гідним президентом УЄФА вже другий термін.

Книга «Жизнь как матч» по праву заслуговує на увагу людей захоплюються футболом і спортом. Вона чудово розкриває особистість одного з легендарних футболістів світу, чиє ім'я назавжди увійшло в історію світового футболу.
  • 15.07.2016
  • 160 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar