Християнський календар на 2017 рік

Християнський календар на 2017 рік

Християнський календар на 2017 рік допоможе православним людям позначити дати проведення святкових урочистостей, які особливо шанують в християнство. У загальну кількість урочистих дат входять і православні пости, дотримання яких є основою звільнення людської душі від всіх нечистот, гріхів і образ.

У християнстві православні значущі дати поділяються на перехідні (дата яких може з часом видозмінюватися), а також постійні (число святкового дня з року в наступний рік повторює своє значення). Кожна урочиста подія для християн несе важливий і особливий сенс. У православ'ї календар християнських свят на 2017 рік включено найважливіше торжество істинного православ'я - святий Великдень. Від святкування Великодня обчислюються всі дати проведення інших перехідних урочистих дат. А які ще важливі дати включені в календар православ'я?

Християнський церковний календар

Всі нерухомі святкові дати відзначаються віруючими людьми в одну дату незалежно від року проведення. Кожне з подій має власну історію виникнення, відзначаються ж подібні святкові дати, зберігаючи великий сенс християнської віри.

Релігійний календар на 2017 рік включає в себе наступний перелік нерухомих урочистих християнських дат:

4 січня усіма віруючими святкується дата, яка заснована на честь сходження діви Марії з святий храм Господній.

7 числа в січні зустрічається велике і значуща подія всього християнства - Різдво рятівника душ людських Христа. Подія наповнене різними традиціями його проведення, а в православ'ї є одним з найбільш найголовніших і значущих урочистостей.

19 числа цього ж місяця всі віруючі зустрічають пришестя Хрещення. Велике таїнство Хрещення Господня додало особливий сенс віри людей в Христа. Хрещення уособлює собою вірне очищення душі і всього тіла від усіляких болісних злодіянь, неправильних гріхів і важких недуг. Недарма, в день проведення найбільшого свята віруючі люди занурюються в морозну ополонку, щоб надійно позбутися всього болісного і злого, що наповнило їхні душі.

15 лютого відбувається зустріч ще одного найважливішого для християнства події - Стрітення Господнього. Урочиста дата визнана на честь великої зустрічі праведного старця Сіменона і маленьким новонародженим Христом. Подібна зустріч відбулася на 40-кової день від народження малюка Христа.

7 числа в березні-місяці відзначається подія, яка шанується віруючими, як Благовіщення Богородиці. Велике торжество означає прийняття Богородиці вести про швидку появу на грішний світ її сина, Христа, який згодом в ім'я блага народу пройде безліч випробувань і тягот власного життя.

На 28-ий день в серпні визнано православ'ям подія, назване Успіння Богородиці. Дата ніяк не є поминальної або ж трагічною, в даному випадку смерть діви Марії є великою благодаттю, адже на Небесах вона з'єдналася з Богом.

21 вересня справжній християнський церковний календар зустрічає святкування Різдва Діви Марії.

Станом на 27 вересня випадає святкування іншого важливого для всього православ'я події - Воздвиження святого Хреста Христового. Дана дата визнана в честь Воздвиження того хреста, на якому був жорстоко розп'ятий Христос.

На цю подію всі святкові дати, які ніколи не змінюють дату свого проведення, закінчуються. Але календар релігійних свят на 2017 рік має в своєму обчисленні і інші важливі для православ'я торжества, які також відзначаються всіма віруючими людьми, але ось дати їх проведення можуть істотно видозмінюватися з року в наступний рік.

В наступаючому періоді часом 9 квітня відзначається святий вхід Христа до Єрусалима. У народі цю подію більше відомо як Вербна Неділя.

16 числа в квітні-місяці зустрічається святкування пришестя великої і світлої Пасхи - святкового дня, що має особливо важливе значення для всього православ'я.

25 травня віруючі відзначають Вознесіння Христа. Подія уособлює перетворення тіла людського Христа в повітряне хмара і піднесення його в небесну вись. Подібним дією Христос ще більше зміцнив віру в святі сили всього віруючого в нього народу.

4 червня відбудеться зустріч великої Трійці, дати, заснованої на честь вихваляння Триєдиного Бога.

В православному християнському календарі 2017 включаються і святкові події, які постійні в даті власного проведення, але в число дванадесятих значущих урочистостей (найважливіших) вони не включені. Але зазначені урочистості однаково шануються віруючими людьми і мають власні традиції проведення.

14 січня - святкування Обрізання Господнього.
7 липня зустрічається дата Різдва Іоанна Хрестителя.
12 липня повністю присвячено святим апостолам - Павлу і Петру.
11 вересня - дата, заснована в християнстві в честь Усікновення глави Іоанна Хрестителя.
на 14 жовтня випадає Покров Пресвятої Богородиці.
  • 25.08.2016
  • 432 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar