Яким повинен бути склад новорічного солодкого подарунка 2017?

Яким повинен бути склад новорічного солодкого подарунка 2017?

Напередодні Нового Року 2017 ми все чекаємо на диво - виконання заповітних бажань, початок нового періоду в житті - та й просто свята з ялинкою і подарунками. Тим більше це свято здається дивним для дітей. Побачити під ошатною ялинкою сюрприз від Дідуся Мороза, отримати подарунок від батьків, бабусь і дідусів або кого-то ще - головне бажання маленьких фантазерів і ласунів. Іграшки неодмінно порадують Вашої дитини, але не менш очікуваним буде і подарунок з цукерок і солодощів.

Варто приділити увагу вибору новорічного цукеркового набору, так як від нього буде залежати не тільки святковий настрій малюка, але і його здоров'я.

На що слід звернути увагу при покупці подарунка з цукерок

По-перше, дитині повинен сподобається солодкий сюрприз, отже, склад обов'язково повинен включати такі цукерки, які найбільше до смаку малюкові. Варіантів для складання новорічного подарунка дуже багато - різні комбінації шоколадних цукерок і карамелі, вафель і тістечок, льодяників і мармеладу, а також горішків всілякої глазурі. Для тих, хто хоче максимально задовольнити потреби дитини, є можливість підбирати склад індивідуально.

По-друге, слід простежити за якістю кожного компонента, що входить до складу дитячого подарунка. Перегляньте складу цукерок, переконайтеся в їх безпеки для дитини, перевірте терміни придатності. Якщо Ви купуєте вже готовий подарунок своєму малюкові, тоді слід заздалегідь переглянути кожну цукерку в його складі. Економія і покупка товару низької якості в даному випадку недоречні, оскільки питання стосується самих маленьких ласунів.

По-третє, візьміть до уваги і вік одержувача подарунка - снікерс зовсім маленьким може не сподобатися, наприклад. Склад може сильно варіюватися, головне, щоб подарунок не викликав нападу алергії. Заздалегідь також слід проконтролювати відсутність алергенів або інших шкідливих для дитини компонентів в наборі.

Є ще кілька правил того, як слід збирати солодкий подарунок

Варто приділити увагу фруктам. Чи не в кожному подарунку можна знайти яблуко або мандарин, але їх присутність неодмінно порадує дитини. Для солодкого набору фрукти повинні бути тверді, щоб вони не пом'ялися і не забруднили цукерки, і обов'язково свіжі, так як зіпсоване яблуко може також зіпсувати настрій дитині або навіть завдати шкоди його здоров'ю.

Акції та розпродажі теж краще обходити стороною, так як терміни придатності солодощів, куплених за акцією, швидше за все, скоро підійдуть до кінця, отже, продукт прийде в непридатність. Але є все-таки можливість зібрати хороший подарунок по невеликій вартості - зверніть увагу на аналоги відомим брендам. Нуга, начинка з кокосової стружки або карамель зустрічаються не тільки у відомих на весь світ цукерках, а й серед нових марок. Причому, за смаком вони анітрохи не поступаються своїм прототипам.

Упаковка. Те, як упакований подарунок, теж важливо для дитини. Здивуйте його незвичайною подачею - барвистим пакетом, красивою коробкою або жерстяної банкою - і він буде ще більш радий сюрпризу, який міститься всередині.

Для тих, хто готує подарунки для групи дітей (школа або дитячий сад, наприклад), скласти набір, який задовольнив би кожну дитину, практично неможливо. Але знайти оптимальне рішення і зробити святковий подарунок універсальним під силу кожному. Цікавим також буде рішення розділити упаковки на дві категорії - для дівчаток і для хлопчиків - або підібрати такого мультиплікаційного героя, зображення якого порадує всіх без винятку.
  • 02.08.2016
  • 162 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar