Яким буде термін служби в армії Росії в 2017 році

Яким буде термін служби в армії Росії в 2017 році

На початку весни починається призив молодих юнаків в армію. В даний час одним з найбільш актуальних питання є тривалість терміну служби в 2017 році. Адже щороку його планують переглянути. З 2008 року термін був скорочений Президентом РФ з двох років до року. Так як постанова досі є чинним, то і в 2017 році хлопцям доведеться служити лише рік. Якщо ж молоді люди бажають служити за контрактом, то термін складе два роки. З 2011 року модернізація і розвиток стали головним курсом російської армії.

Контрактників тепер має стати більше, ніж строковиків. Надалі планується збільшити кількість службовців за контрактом до 80 і навіть 90%. В такому випадку армія складатиметься зі справжніх професіоналів, які знають свою справу.

Умови служби також поліпшуються.

Вже підвищено якість постачання продуктами харчування, ресурсами і безпеку проходження служби. «Дідівщина» в армії практично викоренена. Але виникає інше питання - чи можна отримати військове звання поза службою в армії. Безперечно, можна. Але тільки в тих ВНЗ, в яких є військова кафедра, де студенти можуть вибрати із запропонованих їм військових спеціальностей. Тут учні прослухають курс лекцій, пройдуть стройову підготовку, полігон, і навіть зможуть побувати в армійському таборі. Весь курс розрахований на 450 годин. Також військове звання можна отримати, працюючи на держслужбі. 2017 року планується провести ще більше реформ, спрямованих на розвиток і поліпшення умов служби в армії. По-перше, це глобальне переозброєння армії сучасною зброєю і технікою. По-друге, стандарти навчання також будуть переглянуті, як і формат навчання.
  • 17.05.2016
  • 104 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar