Який рік 2017 - рік якої тварини

Який рік 2017 - рік якої тварини

У світі існує маса гороскопів і пророкувань. Одні вважають за краще дотримуватися їх, а інші ніколи не цікавилися подібною темою. Але якими б не були любителі дізнатися майбутнє по зірках, гороскоп згідно старокитайської міфології, який складається з 12 тварин, завжди присутній в житті. Початок чергового року темп задає певна тварина, яка раз у одинадцять років відводиться особлива роль.

Майбутній 2017 рік буде роком Вогняного Півня. З його співу починається день, а значить його прийнято вважати символом Сонця. Крім цього його вважають чесним, акуратним, але не особливо піклується про інших представником сімейства птахів. А тому в наступаючому році слід стежити за своїми словами і намагатися не ображати оточуючих. Варто бути обережним у спілкуванні з людьми і плекати в собі такі якості, як доброта, чуйність і щирість.

Півень - яскрава тварина, завдяки чому він відрізняється ефектною зовнішністю. У наступаючому році варто приділити трохи більше уваги своєму зовнішньому вигляду і намагатися постійно стежити за охайністю. Півень не звик прислухатися до чужої думки, він справжній консерватор, так що самим наполегливим в нового року посміхнеться удача.
  • 19.05.2016
  • 383 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar