Який манікюр модний в 2017 році? фото

Який манікюр модний в 2017 році? фото

Який манікюр модний в 2017 році?Напередодні нового сезону кожну дівчину хвилює питання - який манікюр модний в 2017 році? Це відноситься не тільки до кольору манікюру, але і до форми і довжини нігтів.
Цитата

Фото різних модних дизайнів 2017 року можна подивитися саме тут.

Французький манікюр в 2017 році.

Французький манікюр, напевно, ніколи вже не вийде з моди. Він став класикою серед манікюру будь-якого сезону. І цьому є своє пояснення. Адже французький манікюр завжди виглядає акуратно, елегантно і може підійти буквально під будь-який образ. Ну а ті, яким набрид класичний френч, можуть звернути свою увагу на інші види французького манікюру. У 2017 році дуже актуальний класичний френч з малюнком на якомусь одному з нігтів. Варто звернути увагу, що необов'язково французький манікюр повинен бути білого кольору.


Варіантів надається безліч. Наприклад, для вечора підійде французький манікюр чорного кольору, який може бути прикрашений одиночним малюнком або стразами. Для літа можна вибрати відтінки яскраві: рожевий, світло-зелений, оранжевий.

Місячний манікюр в 2017 році.

Такий манікюр може ідеально підійти на будь-які нігті, незалежно від його форми і розміру. Малюнок луни може змінюватися не тільки по своїй ширині, але і по округлості. Якщо говорити про класику місячного манікюру, то луна тут плавно вигнута і в точності лягає полунуля нігтя. У 2017 році малюнок луни можна буде робити в вигляді трикутника або у вигляді подвійного контуру.


Варто звернути увагу на те, що відтінок луни повинен гармонійно поєднуватися з основним кольором манікюру. Місячний манікюр дуже красиво виглядатиме в матових відтінках. А ось перламутрові кольори найкраще уникнути.

Манікюр у вигляді амбре в 2017 році.

Амбре - це плавний перехід від одного кольору до іншого. Манікюр в такому стилі є досить популярним в 2017 році. Для амбре можна використовувати як два кольори, так і кілька. Такий вид манікюру, як правило, робиться за допомогою губки, пензлика і аерографа. Кольори для амбре можуть бути найрізноманітнішими.


Все залежить від того, чи робиться манікюр на кожен день або ж для якогось урочистого заходу або свята. Крім цього, манікюр в стилі амбре також можна прикрасити малюнками.

Скляний манікюр в 2017 році.

Дуже часто цей вид манікюру називають битим склом. Скляний манікюр, безумовно, є трендом сезону 2017. Такий манікюр найбільше підходить для свят, ходити на роботу кожен день з таким манікюром буде не зовсім актуально. Робиться скляний манікюр за допомогою спеціальної фольги, яка нарізається невеликими шматочками і кріпиться на ніготь.


Покривається фольга безбарвним лаком або гелем. Ефект битого скла можна наносити як на всю довжину нігтя, так і на його деяку частину
  • 29.12.2016
  • 877 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar