Які професії будуть затребуваними у 2017 році

Які професії будуть затребуваними у 2017 році

Ринок праці з року в рік змінюється. Те, що колись було в моді і затребуване, зараз пішло на другий план. Деякі професії втратили колишню популярність, а на їх місце прийшли нові спеціальності.

Затребувані професії 2017

Юрист і економіст останнім часом втрачають свої позиції. А ось нові вакансії «SMM-менеджер» і «Лайф-коуч» починають набирати обертів. Кожен хто вибирає нову спеціальність, не має значення змінюючи рід діяльності, або визначаючись куди піти вчитися, варто пам'ятати, що треба звертати увагу на перспективи галузі і рівень зарплат.

IT-фахівець буде затребуваний і популярний не менше десяти років. Адже комп'ютерні технологій весь час розвиваються, а пропозицій безліч. Веб-розробка займає в даний час перше місце. Тому попит на дану вакансію був і буде, а рівень пропонованих зарплат дуже вразливий. Перевагою даної спеціальності є можливість працювати фрілансом.

Лікарі також не перестануть бути популярними. Зарплата, звичайно, у них не дуже велика, але це в державних установах. Приватні клініки пропонують гідний рівень. Стоматологи лідирують за рівнем заробітних плат в даний час. Але незабаром попит і збільшення зарплат торкнеться хірургів, гінекологів, дієтологів, офтальмологів і логопедів. Психотерапевти і психоаналітики також з часом зміцнять свої позиції. Пройде немало часу і Вальвеолог і генні інженери стануть цікаві для роботодавців.

В останні десятиліття технічні спеціальності перестали вважатися безперспективними. Архітектора і інженери-проектувальники досягнуть своєї затребуваності, адже незабаром очікується бум містобудування. Фахівці з організації видобутку сировини також користуються підвищеним попитом за рахунок того, що нафтогазова промисловість стала активно розвиватися.

Фінансисти завжди були, і будуть користуватися попитом у всьому світі. І при цьому професія дана престижна і вельми прибуткова. Жодна організація не в силах обійтися без них. У пошуках роботи процвітають бухгалтера і банківські працівники.

Агроспеціаліст стає потрібною професією, адже вакансії агросектора ростуть щодня, а конкуренції в даній галузі поки що практично немає.

Менеджери з продажу тримають свою популярність вже кілька років. Адже вузька спеціалізація в даній сфері не потрібна, також як і вузькопрофільні освіти, але тут потрібні особливі якості, які допоможуть стати кращим у своїй справі.

Менеджери по рекламі також затребувані. Попит на них зростає постійно. Такі співробітники як секретарі, офіс-менеджери потрібні завжди. Але гідний рівень зарплат тут світить лише особистим водіям і асистентам-перекладачам.
  • 17.05.2016
  • 474 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar